[B5 ABC] Audi Concert ???

Sek

Czy moze mi ktos powiedziec bo niestety nie znalazlem nigdzie tego czy owe radio ma wyjscie na wzmacniacz i jaka ma moc, bo ostatnio zaczalem sie interesowac audio w mojej :a4fan: i pomyslalem ze ono b.pasuje do tych modeli.

hmm... to ja juz sam niewiem, czy zainteresowac sie tym radiem czy nie. chialbym w przyszlosci dokupic wzmacniacz i naprawde porzadny sub (rockford fosgate punch he2) ci co znaja ten glosnik to wiedza co on potrafi. i zastanawiam sie czy ja go tym radiem wysteruje i czy te radio nie ma za malo mocy zeby 6 glosnikow (przod i tyl) dobrze napedzic zeby ladnie i czysto graly. niech napisze kto kto ma takie radio jakie ma wrazenia na jego temat

nie chciałem zakładać nowego posta zapytam was tutaj :) czy radio concert II b6 podejdzie do b5 bez przeróbki i jak tam ze wtyczkami ? :)

:szukaj: