Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Pytanie o pompowtryskiwacze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko , mianowicie czy drgania kierownicy i calej budy na postoju mogą byc spowodowane pompowtryskiwaczami ? Dzis zapytałem sie babki wychodzącej z takiego auta jak ja czy drga jej kierownica a ona na to ze kiedys tak ale po wymianie lub naprawie lub wymianie uszczelniaczy przeszło(nie wiedziała dokładnie , ale na 100% cos z pompkami). I faktycznie jak sprawdziłem kierownica stała i ani drgneła. Czy da sie jakos sprawdzic czy pompki są winne tak , i ile kosztuje wymiana uszczelniaczy lub regeneracja pompek . Dzieki za podpowiedzi .

Opublikowano

Pierwsze zapnij Vaga i sprawdz pompki i najlepiej zrób logi i zapodaj na forum wtedy będziemy coś wiedzieć :wink4:

Opublikowano

może być od pompek a także poduszek zawieszenia silnika :cool1:

:szukaj: jest o tym , zrób logi statyczne i wrzuć na forum

Opublikowano

Wymiana uszczelniaczy pompek 200zł w Krakowie.

Zestaw naprawczy Bosch 30zł do jednej pompki a 125zł w ASO.Uszczelka dekla zaworów 75zł w ASO.

Podepnij najpierw VAGa i zrób logi.

Opublikowano

Wymiana uszczelniaczy pompek 200zł w Krakowie.

Zestaw naprawczy Bosch 30zł do jednej pompki a 125zł w ASO.Uszczelka dekla zaworów 75zł w ASO.

Podepnij najpierw VAGa i zrób logi.

tzn. ktoś to wymienia za 5zł (robota) :gwizdanie:

Opublikowano

Wymiana uszczelniaczy pompek 200zł w Krakowie.

Zestaw naprawczy Bosch 30zł do jednej pompki a 125zł w ASO.Uszczelka dekla zaworów 75zł w ASO.

Podepnij najpierw VAGa i zrób logi.

tzn. ktoś to wymienia za 5zł (robota) :gwizdanie:

Chyba za 50,-/szt. Przecież napisał, że 200,- robota + 4*30,- za uszczelniacze..

tomasimo: Zaloguj grupę 013 i 023 to da jakiś pogląd na stan pompek..

P.S.

Mam VAGa i mieszkam w miejscowości obok Olkusza :gwizdanie:

Opublikowano

tzn. ktoś to wymienia za 5zł (robota) :gwizdanie:

Brawo kolego :wallbash:

200zł robocizna u chłopaków z ul. Mokrej.

Opublikowano

Ja tam wymieniałem sam :wink4: trzeba mieć tylko troche pojęcia :decayed:

Opublikowano

Virus, to moze jakis DIY? :gwizdanie:

Opublikowano

Virus, to moze jakis DIY? :gwizdanie:

Nie robiłem fotek a szkoda bo już zmieniałem kilka razy i nie jest to trudna operacja.

Tu macie DIY'a Mastera z fotkami

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=161

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.