Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALF] Odprysk od kamienia. Efekt naprawy


sajmon8526

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki :hi:Dzis dostałem histerii poniewaz jechałem na zakupy swiezo wypolerowanym wypicowanym czarnuchem moim i mijałem sie z autem i pukniecie w szybe.Patrzę,a centralnie na srodku mały odprysk.Myslałem ze mnie krew zaleje zaraz.Tyle picowania i czyszczenie dbania i pare km polskiej drogi iiiii...... k... czę taki pech:/Dowiedziałem sie ze sa pachowcy którzy moga to naprawic za pewna kase.Ale jaki jest efekt?Jak ten odprysk wyglada po naprawie?Czy jest cos widoczne czy jest tak ze jakby nic tam wczesniej nie było,zadnego odprysku.Czy ktos juz jest po takiej naprawie i mógłby podzielic sie opinia na ten temat?Bede wdzieczny.. :notworthy:

A dodam ze odprysk jest mały wszysko ogólnie wyglada na 4,5 mm a dziurka na połtora milimetra.Moze nawet mmniej.Na srodku szy by centralnie jakby ktos porobił przekatne na szybie i w sam środek zawalił:/ To pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185709.0 podobny temat jest na drugiej stronie w tym dziale. Co do tego klejenia to ślad zawsze jakiś zostanie, trochę mniejszy niż przed naprawą ale zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.Na stronie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:)chodziło mi o to aby ktos po takiej naprawie podzielił sie doswiadczeniem i wynikiem po naprawie.Nowej szyby napewno nie załoze bo jak mi znów kamien walnie to chyba kogoś utłuke:) :wallbash: a jaki koszt moze byc od jednego odprysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki to będzie odprysk,ja miałem na autobahnie strzał od kamienia i nie naprawili mi tego ponieważ w tym odprysku były dwie dziurki i nie można było tego nawiercić i zakleić,tak miałem aż do sprzedania auta :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest maksakrapoprostu jedziesz swoja maszyna spokojnie i mijasz sie z kims a tu trzaks i patrzysz a na szybie dziurka:/u mnie to jest taki mały punkt ze 5 mm całe uszkodzenie zajmuje.Tak drogi łataja:/ smoła i zwir i później dzieja sie takie rzeczy.Jutro jade do ubezpieczalni i zapytam sie czy da rade cos z tym zrobic.Ale mam plan to moze wypali chociaz nie jestem pewny.A jak oni ta szybe naprawia to ona jest tak samo gładka? chodzi mi o powierzchnie nazewnatrz auta czy jak wycieraczki podczas wycierania beda dokładnie przylegac i nie bedzie takich niedociągniec jak przy np. zurzytych piórach?Moge z tym jexdzic ale sam fakt mnie tak wku.... ze nie moge:/ rece opadaja w dosłownym sensie tego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...