Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na bagnecie nie ubywa znacząco wiadomo że w każdym trochę ubędzie ale od zmiany do zmiany to nie dużo

Opublikowano

czyli jedyny problem to noutlafy? czyść ten zawór rób logi a koledzy powiedzą Ci czy czyścić turbine czy co robić

Opublikowano

Powiedz jeszcze czy po osiagnieciu 3100 juz wyzej nie idzie czy tez jest brak mocy na chwile,nagle dostaje kopa i znowu dziura?

Opublikowano

Powinien ciągnąć równo od samego dołu do końca, bez zawahań... Jeżeli jest chwilowy zanik to pewnie kierownice się na chwile przycinają... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Gdzieś na forum jest spis firm, które regenerują sprężarki używając części tej firmy. I jak dobrze kojarzę to właśnie jedną z nich jest firma z okolic Zielonej Góry.

jak byś mi dał tą listę to :notworthy:

Też bym poprosił taką listę :good:

Pisałem maila do Turbo Tec z Jaworzna odnośnie regeneracji i częsci jakich używaja, to odp że orginalne zestawy naprawcze :disgust:

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie KNIPEX od 3100obr idzie dalej ale bez mocy do 3400 i znowu kop do 4 i dalej juz nie kręci

Opublikowano

To na poczatek wyczysc n75 i sprawdz jak sie zachowuje.

Opublikowano
  • Autor

właśnie podmieniłem z n18 i jest trochę lepiej wchodzi w awaryjny przy 140 anie 120 dodam ze mam trochę zaciętą sztangę od turbiny

Opublikowano

dla mnie turbina jest do czyszczenia (oczywiście po logowaniu)

Opublikowano
  • Autor

dla mnie wynika z tego co widziałem na kompie bez logów że ewidentnie przeładowuje tak jak pisałem na początku ciekawe że przez rok się tak zabrudziła a do mechanika mam termin dopiero w przyszłym tygodniu także na razie będę jeździł mułem [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 15:46_________________________________________________dodam że jak przyśpieszam to słychać mocne zasysanie powietrza a niby wszystkie węże są ok

Opublikowano

skoro sztanga sie przycina to turbo do czyszczenia...

A dzwiek powietrza zasysanego, to dziura w dolocie chyba...

Opublikowano
  • Autor

mi się też tak wydaje ale wszystkie węże są ok rok temu też tak miałem i jak znalazł się dziurawy wężyk i go wymieniłem to znikneło

Opublikowano

A sprawdzałes gumowy łącznik przy kolektorze?

Opublikowano
  • Autor

gumowy łącznik? nie wiem gdzie to jest ale starałem się wszystkie węże przejżeć

Opublikowano

na górze koło egr-u

Opublikowano
  • Autor

taki gruby wąż?

Opublikowano

hmm mam identyko problem tylko moja oleju nie puszcza ;pp

p.s kolego jakis zdeka dziwny jestes szukasz dziury w d*pie zrob logi wrzuc i Ci koledzy powiedza a nie krecisz i wymyslasz se ;]

Opublikowano
  • Autor

jakbym mógł zrobić logi to bym zrobił a ty zrobiłeś?

Opublikowano

zrobilem i mam turbo do czyszczenia :o

Opublikowano
  • Autor

ja też sie umówiłem żeby tam najpierw mechanik to turbo rozebrał i zobaczył

Opublikowano

Panowie ja może zadam pytanie troche do i nie do tematu. Może by tak turbine czyścić elektrolizą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.