Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY


neku

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jedyny problem to noutlafy? czyść ten zawór rób logi a koledzy powiedzą Ci czy czyścić turbine czy co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze czy po osiagnieciu 3100 juz wyzej nie idzie czy tez jest brak mocy na chwile,nagle dostaje kopa i znowu dziura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien ciągnąć równo od samego dołu do końca, bez zawahań... Jeżeli jest chwilowy zanik to pewnie kierownice się na chwile przycinają... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

Gdzieś na forum jest spis firm, które regenerują sprężarki używając części tej firmy. I jak dobrze kojarzę to właśnie jedną z nich jest firma z okolic Zielonej Góry.

jak byś mi dał tą listę to :notworthy:

Też bym poprosił taką listę :good:

Pisałem maila do Turbo Tec z Jaworzna odnośnie regeneracji i częsci jakich używaja, to odp że orginalne zestawy naprawcze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie turbina jest do czyszczenia (oczywiście po logowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wynika z tego co widziałem na kompie bez logów że ewidentnie przeładowuje tak jak pisałem na początku ciekawe że przez rok się tak zabrudziła a do mechanika mam termin dopiero w przyszłym tygodniu także na razie będę jeździł mułem [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 15:46_________________________________________________dodam że jak przyśpieszam to słychać mocne zasysanie powietrza a niby wszystkie węże są ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sztanga sie przycina to turbo do czyszczenia...

A dzwiek powietrza zasysanego, to dziura w dolocie chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam identyko problem tylko moja oleju nie puszcza ;pp

p.s kolego jakis zdeka dziwny jestes szukasz dziury w d*pie zrob logi wrzuc i Ci koledzy powiedza a nie krecisz i wymyslasz se ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...