Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] FIS w B5, 1.8T 99 r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziki

zamierzam kupic FIS-a

i teraz dylemat

Tosik twierdzi, ze w tym modelu, ktory mam powinien byc FIS, a ja mam stare, analogowe zegary...

byc moze niemiec, od ktorego auto kupilem wymienil owego FIS-a na stare zegary bo cos mu sie moglo zepsuc

nie chce wpakowac sie na mine z zakupem wszystkich gratow

podobno moze nie byc tak kolorowo jesli w przeszlosci tego FIS-a nie bylo

i teraz pytanie glowne:

potrzebuje kilku wypowiedzi uzytkownikow B5 1.8T z 99 roku jakie maja zegary

bede bardzo wdzieczny za wasze wpisy[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 19:19 _________________________________________________nie ma nikogo z bryka 1.8T 99 r?

Opublikowano

niema(m) FISa, zwykłe lampki :blink:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 21:39 _________________________________________________to czy był FIS czy nie chyba bardziej zależy od pakietu wyposażenia, a nie od rocznika

Opublikowano

FIS nie zalezy od rocznika

po 2 mozesz sie naciac z zakupem

1. Masz po II lifcie czy przed?? - byla roznica z immo. Cuber ma doswiadczenia w temacie, to wal do niego

Opublikowano
  • Autor

kurcze nie jestem pewien, ale to raczej drugi lift

dzieki, pogadam z cuberem

mateo, troche mnie uspokoiles, myslalem ze tylko ja mam tak '-)

Opublikowano

to jest istotne, bo zmienila sie lokalizacja immo.

Opublikowano
  • Autor

popatrzylem teraz na furke "nowego" buczo

ma 1.8T rocznik 99

i jego przod (co prawda on ma sedana) wyglada identycznie jak moj

wnioskuje zatem ze jest to drugi lift

dla mnie lepiej czy nie?

Opublikowano

daj foto maski, srodka (panel srodkowy)

BTW opisalem dokladnie jakie zmiany wyby w kazdym lifcie w FAQ zakupu kontrolowanego :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

dobra juz nie bij '-)

zaraz znajde fotki z dzialu "moja A4"

uno momento[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 22:23 _________________________________________________o tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4502.0.html

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 22:26 _________________________________________________albo tu:

http://upload5.postimage.org/90097/photo_hosting.html

Opublikowano

Witam. Wlasnie o tym pisalem. Autko z 99 roku. II lift. Nowy panel klimatronika, lampy inne i inne duperelki, a zegary bez FiSa. Niestety. Po srodku sa kontrolki tylko,a wolalbym przeciez tam miec wyswietlacz ze spalaniem itd. To w sumie jedyna wada w moim audi, bo tego akurat jakos brakuje, a wersje mam limousine, wiec nie wiem,czy to zalezy od wersji wyposazenia. Sprawdzalem kodami i taki byl zamontowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.