Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z AIR BAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

A mianowicie chodzi o to ze od 2 tygodni mam problem z pojawiajaca sie lampka AIRBAG...

Auto bylo na czyszczeniu , odkurzaniu itd i myslalem ze moze byla ruszona kostka pod siedzeniem cos sie poruszylo i mogl wyskoczyc ten blad.

Auto mialem na VAgowaniu i chodzi o blad

1 Fault Found:

01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)

007 - Short to Ground - Intermittent

czyli blad poduszki pasazera i niewiem co robic...

Blad usunolem raz i wlasnie wczoraj jadac autostrada wlaczyl sie odnowa przy normalnej jezdzie ..

Prosze o Pomoc

Z Gory Dzieki

Opublikowano

Błąd bocznej poduszki pasażera, przerwana masa. Może podeszło trochę wilgoci i styku nie ma, potraktuj kontaktem i skasuj od nowa.

Opublikowano
  • Autor

Czyli jeszcze raz przeczyscic styki pod siedzeniem ... juz to raz robilem i wrocilo od nowa...

Opublikowano

Czyli jeszcze raz przeczyscic styki pod siedzeniem ... juz to raz robilem i wrocilo od nowa...

dobrze docisnij gniazdo i wtyke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam.

W tygodniu zajolem sie wtyczka jeszcze raz i wszystko wygladalo na OK

i pojechalem na Vaga i blad znikl... i podczas zwyklej jazdy paro minutowej bylo ok..

A dzisiaj wybralem sie dalej swoim OOOO i gdzies po 20 min jazdy jak wczesniej znow blad wyskoczyl...

Panowie doradzcie gdzie szukac problemu zeby ten blad juz wiecej nie wyskakiwal po usunieciu???

Pomocy i Pozdr

Opublikowano

moze troszke sie wysunął jakis jeden pin we wtyczce?

Opublikowano

Ja u siebie wyciąłem wtyczki ,polutowałem na krótko i mam spokój.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. wracam po kilku tygodniach...

Wyciagnolem cala wtyke siedzenie itd bo znow wyskoczyl mi blad... przeciscilem rozebralem cala wszystko wygladalo jak w " szwajcarskim zegarku" czyli normalnie z precyzja zadnych luzow czy cos takiego ale przeczyscilem i wlozylem od nowa i usunolem blad rowniez... 2 dni ok podczas krecenia sie po miasteczku na 3 dzien znow jechalem w mala trase i po 20 min jazdy znow jak gdyby nic lampka znow sie zaswiecila... nawet nikt niesiedzial na foterlu pasazera wiec niewiem juz co moze byc grane...

Jak jakies inne rozwiazanie gdzie zobaczyc i co zrobic albo gdzzie sie udac...

Pomozcie...

Pozdrawiam..

Opublikowano

Wytnij wtyczkę , będziesz miał spokój .

Opublikowano
  • Autor

bylo by to moze i rozwiazanie ale ja nieumiem tym sie zajac... niechce czegos zrabac..

A jest mozliwe ze jakis zapalnik w fotelu i to jest rzecz ktorej nieda sie naprawic? trzeba by fotel wymienic??

Opublikowano

bylo by to moze i rozwiazanie ale ja nieumiem tym sie zajac... niechce czegos zrabac..

A jest mozliwe ze jakis zapalnik w fotelu i to jest rzecz ktorej nieda sie naprawic? trzeba by fotel wymienic??

Podjedz do elektryka niech ci polutuje kable i odetnie kostki :)

Opublikowano

Ja u siebie wyciąłem wtyczki ,polutowałem na krótko i mam spokój.

Ja tak samo sobie poradziłem z tym :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wyciągnąć piny, DOGIĄĆ JE i powinno grać. dla poduszek wystarczy 0.5 ohm mniej na chwile w obwodzie i jest błąd.

miałem tak w poduszce kierowcy, bo założyłem tymczasowo bez obudowy wtyczki, która dociskała

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam..

Wtyczka zrobiona ucieta i podpieta na ktorko i pojawil sie dalej ten sam problem.. musi to byc cos innego..

Jak Panowie myslicie gdzie szukac przyczyny?

Opublikowano

hmm... może przewody się w wiązce gdzieś przetarły :mysli:

Opublikowano

Ja u siebie od razu zrobiłem pod dwoma fotelami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.