Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wskaźnik paliwa - szaleje


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

sytuacja przedstawia sie tak :

Jade se samochodem przejechalem iles km i wiedzialem ze w zbiorniku mam jeszcze minimum 10 l paliwa nawet moze wiecej ... nagle patrze zapala sie rezerwa <szok> mysle spoko ok dojade i dotankuje ale dalej jadac wskazowka opadla nizej niz 0 :D pojechalem dotankowalem i wskazowka wskazywala normalnie tyle ile powinno byc czyli gdzies ok . 1/4 zbiornika se pomyslalem ze jakies jaja i juz nie bedzie tego ale ... stanolem na swiatlach i patrze jak w ok. 0.5 sek spada calkowicie do 0 ale rezerwa sie jnie zapalila po ok 3 km stan wskazowki pokazywal duzo paliwa ale zapalila sie rezerwa ocb >?:D

Wiem ze byly podobne tematy ale przewaznie w benzyniakach i nie wiem czy w moim to tak samo wyglada :PP prosilbym o szybka odpowiedz a teraz ide podlaczyc go pod kompa moze jakis blad wywalilo ;p[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:31_________________________________________________bledow brak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega powyżej podpowiada....

Miałem coś takiego ..tylko że ja czyściłem te ścieżki benzyną extrakcyjną i szmatką i jest super...Wszystko działa i pokazuje poprawnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak bledow dzis jechalem do roboty ok 9 km i wszystko takjakby ok :P ostatnio podlaczalem oswietlenie pod nogi podpiolem przod i tyl pod to samo moze jakies zwarcie ? chociaz watpie tube tez mam w okolicach zbiornika ;p nie wiem ... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bede cos kombinowl ale narazie dziala ok dziwne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...