Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lampy :thumbdown:

durexy :thumbdown:

burdel w środku :thumbdown:

radio :blink:

silnik :mysli: witaj w klubie :good:

lampy polift :good:

plany na +

tylko o co chodzi z tymi chromami? :mysli: jak ori to daj spokoj duzy wydatek lepiej cos innego kupic :good: a jak chromy na metry odpusc bo to paskudnie wyglada wiem bo mialem :sick3:

powodzenia w modach i odmładzaniu audiczki :wink4:

Opublikowano

a jak lampu to polifciaki :good: bialo czerwone troszeczke wg mnie przypominaja lampy od sieny :embarrassed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:13_________________________________________________

od tego goscia kupowalem :no: tylko ze 110zl placilem :no: po roku wygladaly :sick3: nic nie pasowalo,w zime sie kurczyly w lato pękały, nie polecam

Opublikowano
  • Autor

Czy ja wiem na pewno lepiej wyglądają od tych :polew:

Po lifcie miałem za 160 od anglika ale nie miałem wtedy kasy i poszły :wallbash:

Jak kupie te lampy to zobaczysz :naughty:

Opublikowano

Czy ja wiem na pewno lepiej wyglądają od tych :polew:

Po lifcie miałem za 160 od anglika ale nie miałem wtedy kasy i poszły :wallbash:

Jak kupie te lampy to zobaczysz :naughty:

wiem jak te lampy wygladaja w realu :wink4: macałem nawet :decayed: najbardziej pasuja polifty :good: albo diodówi al'a polift :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:20_________________________________________________tu masz red white

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177654.75

Opublikowano
  • Autor

Jak sie nie mylę to one kosztują około 500 zł :chytry:

Opublikowano

diodowe chyba taniej juz :wink4: najlepiej szukaj poliftów :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wole te pierwsze :gwizdanie:

Opublikowano

to jak chcesz :good: wieksza część forum poleci Ci polifciaki :wink4: ale te twoje też sa niczego sobie te diodówki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci że te lampy nie różnią się od siebie zbytnio dioda jest podobna do redów

Opublikowano

Ja też od tego gościa kupiłem :sick3:

Jeszcze mu parę słów napisałem bo używał logo a4-klub.pl na swoich aukcjach.

Chrom na metry to tandeta, szkoda że wcześniej tego nie wiedziałem. Za te 100zł lepiej sobie dobry wosk do auta kupić.

Opublikowano
  • Autor

oO Dzięki za informacje :naughty:

Teraz mam dylemat z lampami :wallbash:nie wiem które wybrać :(

Opublikowano

oO Dzięki za informacje :naughty:

Teraz mam dylemat z lampami :wallbash:nie wiem które wybrać :(

a jaki wybór? :naughty: chrom daaaruj lepiej kup HIDy :good:

Opublikowano
  • Autor

doszedłem do wniosku że i tak nie będzie go widać bo autko jest srebrne :)

Opublikowano

i bardzo dobrze :gwizdanie: lepiej cos w czerni zrób... typu ramka grila,czarny dach,lustra w carbon... :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:30_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=144282.60 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dach odpada :wink4:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:37_________________________________________________Ale czekam na inne propozycje kolegów :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:47_________________________________________________było by coś z tego czy inny kolor

http://img23.imageshack.us/img23/2521/p1010032qzaciski.jpg[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:48_________________________________________________http://img833.imageshack.us/img833/1351/p1010035czerwie4.jpg

Opublikowano

moga byc :decayed: a moze żółte? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko jaka żółć ? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.