Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Raptorek 700 R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

chciałbym przedstawić wam mój nowy nabytek jakim jest Raptor 700 R

Raptorek w trakcie inwestowania, juz z amorami gazowymi:)

eed69788ac19cbfemed.jpg

3388057d988bb8c6med.jpg

Opublikowano
:witch: zarąbisty sprzęt
Opublikowano

latałem swojego czasu na YZ 250 i robiło to spustoszenie wszszędzie gdzie sie tylko znalazło. Raptorka chciałem sobie wrzucić, ale jeszcze mnie nie stać :)[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 08:22_________________________________________________maszyna konkret

Opublikowano

super maszyna - ja w sierpniu kupiłem suzuki ltr 450, testowałem kilka maszyn i najlepiej mi się jeździło na ltr. świetna forma spędzania czasu.

nie ma terenu nie do przekechania a spod świateł idzie jak petarda. oby Ci służył jak najlepiej.

Opublikowano

tez takiego posiadam tylko niebieskiego, załóż dystanse bo bez to nie jazda :)

Opublikowano
  • Autor

a co daja dystanse stabilnijeszy;>?

Opublikowano

no jazda z nimi to niebo a ziemia, mialem wczesniej 660r bez to trzeba było uważać a tym wariatem to niemal pełnym ogniem po zakrętach, jednak po lasach i ciasnych miejscach już nie tak wesoło, mimo wszystko ja nie wyobrażam sobie jazdy bez dystansów.

Opublikowano
  • Autor

no jazda z nimi to niebo a ziemia, mialem wczesniej 660r bez to trzeba było uważać a tym wariatem to niemal pełnym ogniem po zakrętach, jednak po lasach i ciasnych miejscach już nie tak wesoło, mimo wszystko ja nie wyobrażam sobie jazdy bez dystansów.

to może sobie sprawie, ale plany finansowe na najblizszy okres juz mam

licznik,kaski,obiór,podlogi itp:)

Opublikowano

no na ubiór plus kask dobrej jakości - 2-3tys możesz liczyć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmm wiesz ja tam wyczynowiec nie jestem raczej rekreacyjnie:)

narazie zamowilem podlogi licznik i kaski:)

a no i czekaja opony i felgi jeszcze:P

Opublikowano

ja też rekreacyjnie ale jak raz w lesie o korzeń jeb...łem to lot jak Małysz miałem i gdyby nie kpl ochraniaczy na wszystkie czesci ciala to by było kiepsko a tak to tylko tydzien nie mogłem chodzić :cool1:

i jazda typowo rekracyjna była ale w gestwinie lasu korzeni nie było widać...także powiem Ci że na ubrania i ochronę kasy nie żałuj a co do podłóg to rewelacyjna sprawa, szczególnie w lasach gdzie kupa gełęzi i krzaków...

Opublikowano
  • Autor

w swoim czasie przyjdzie czas na ubranie:)

powiedz mi masz licznik u siebie?

Opublikowano

w swoim czasie przyjdzie czas na ubranie:)

powiedz mi masz licznik u siebie?

nie mam licznika, nie potrzebny jest wcale

Opublikowano
  • Autor

w sumie racja ale współwłaściciel płaci żąda :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.