Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Amortyzatory SRL - Czy ktos slyszal uzywal itp? Prosze o opinie


majsio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow, czy ktos slyszal opinie badz sam mial mozliwosc testowania amortyzatorow firmy SRL, znalazlem takie na tyl po 80zl za sztuke, rozmawialem ze sprzdajacym i powiedzial ze jest na nie 2 lata gwarancji a on sam jak pracuje kilka lat nie mial jeszcze ani jednej reklamacji, Mialem zamiar kupic SACHS po okolo 250zl sztuka ale mam ochote je wyprobwac tylko nie jestem do konca przekonany> niby cena niska gwarancja jest ale nie chcialbym za pol roku ich reklamowac. Co o tym sadzicie ? Ponizej tekst ze stronyproducenta/dystrybutora

Amortyzatory

Użyte do produkcji amortyzatorów SRLine komponenty m.in. uszczelniacze, tłoczyska oraz zawory płytkowe wykonane są z najwyższej jakości surowców, co w znaczący sposób wydłuża żywotność amortyzatora oraz wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Na rynku części zamiennych oferowany jest obecnie pełen wachlarz produktów różnych producentów. Wśród nich coraz większym zainteresowaniem cieszą się prywatne marki dystrybutorów części. Jedną z nich jest marka SRLine (Selected Replacement Line) stworzona przez firmę Polcar. Ugruntowana pozycja firmy Polcar oraz jej wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło stworzyć markę uważnie wyselekcjonowanych produktów spełniających wymogi bezpieczeństwa oraz obowiązujące normy jakościowe tj. TÜV, AMTAC, itp.

Biorąc pod uwagę zmiany, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym łatwo zauważyć, że firmy produkujące części oryginalne coraz częściej zlecają swoją produkcję podwykonawcom, a następnie po spakowaniu w markowe opakowania, sprzedają je po cenach wielokrotnie przekracza- jących koszty ich wytworzenia. Tworząc markę SRLine, dzięki starannemu doborowi producentów i ich produktów umożliwiamy klientom dostęp do części pierwszo montażowych lub o równie wysokiej jakości, których cena dzięki mniejszym narzutom jest znacznie niższa i lepiej dostosowana do realiów rynkowych.

Wszystkie części oferowane pod marką SRLine produkowane są przez fabryki współpracujące ze znanymi europejskimi markami handlowymi oraz z którymi firma Polcar współpracuje od wielu lat.

Wieloletnia współpraca oraz prowadzone statystyki reklamacyjne upoważniają nas do wyróżnienia produktów mianem „Selected Replacement”, co w tłumaczeniu oznacza „wyselekcjonowane jakościowo części alternatywne”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, można zaryzykować. Ja też mam z tyłu amortyzatory byle jakiej firmy NK i szczerze powiem, że jest super, nawet kumple co powymieniali w swoich A4 na Kayaba lub Sachs zazdroszczą mi. Właściwie to takie czasy, że dobre marki amortyzatorów bardzo się popsuły, szybko tracą sprawność albo stukają od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je na tyle.Płaciłem z osłonami i odbojami po 100zł/szt.Po 5tkm jeszcze żyją :>

Wszystkie w tej cenie,to chińczyki,jak sobie zamówisz w Chinach kontener amorów,to możesz je nazwać jak lubisz,będą Twoją marką. :gwizdanie:

Później,wyżej to tylko KYB,Sachs i Bilstain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a możesz napisać coś więcej o tych amorkach? jest jakaś różnica w porównaniu do "firmowych" ? znalazłem na allegro coś takiego

http://moto.allegro.pl/sachs-amortyzatory-gazowe-tyl-audi-a4-b5-okazja-i1437292131.html

tylko niska cena mnie zatsanawia :mysli:, tym bardziej że jak dzwoniłem po sklepach to cena jednego Sachs-a zaczynała się od 310 wzwyż, sam już nie wiem... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...