Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z elektrycznymi szybami


nitek-n2

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje pomocy, gdy otworzę samochód centralnym zamkiem z pilota to po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu na grzanie świec same opuszczają się szyby drzwi przednich-tył na korbę, mogę je z powrotem podnieść, gdy znowu wyjmę kluczyk z stacyjki i ponownie przekręcę na grzanie świec to szyby już się nie opuszczają, ta sytuacja jest tylko wtedy gdy zamknę drzwi centralnym zamkiem i uzbroi się alarm - gdy nie zamknę drzwi centralnym z pilota bo tak obsługiwany jest system np. jak samochód stoi w garażu to powyższa sytuacja nie zachodzi.

sprawdzałem samym kluczykiem jak zamykam samochód i mam opuszczone szyby to się przy zamykaniu podniosą zachodzi ta sytuacja zarówno pilotem jak i kluczem, denerwuje mnie to opuszczanie szyb zwłaszcza jak pada śnieg lub deszcz, może ktoś wie w czym problem a zapomniałem dodać że gdy otworzę drzwi z pilota i alarm się rozbroi to jak grzeje świece i mam lekko uchylone drzwi szyby wtedy się nie opuszczają, trochę to zawiłe ale może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt koledze nie pomógł, odgrzewam kotleta bo u mnie jest podobnie. Co prawda nie stwierdziłem związku z grzaniem świec ale do głowy mi nie przyszło, że taki bug może być w takim samochodzie. U mnie po prostu czasem szyby są otwarte, np dzisiaj jak podszedłem do auta to okazało się, że około 5mm zjechały. ! Masakra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...