Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Nie pali ma zimnym, po nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

samochód mojego znajomego. Ładna Audiczka w multitroniku. Jedyny problem w tej chwili to nie chce zapalać jak jest zimny na mrozie. kręci rozrusznikiem, chechła jak wściekła ale nie zagada. jak jest tak minus 3 to po minucie kręcenia zagada jak traktor i po chwili już igła. Jak temperatura zewnętrzna powyżej zera to brak jakichkolwiek problemów. Od czego zacząć, pomóżcie PLISS bo muj kumpel ma dość :wallbash:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 19:59_________________________________________________Zapomniałem dodać silnik jak w opisie 3.0 ASN.

Opublikowano

Czujnik temperatury? Pompa wtornego powietrza SAI? Swiece? ? Jaki przebieg auta? ?

Opublikowano
  • Autor

Ma nabite oryginalnie 218 tysięcy km

Opublikowano

zerknij na pompe paliwa... mi ostatnio padla, posluchaj ja czy wogule sie zalacza przy przekreceniu zaplonu...

Opublikowano

gelus a miales jakies objawy padajacej pompy paliwa ? Ja jutro wymieniam filterek paliwa , nie byl wymieniany juz ponad 50 tys km wiec juz chyba czas ale zadnych niepokojacych objawow nie widzialem :) Ile pompa do naszych 3.0 ?? Ostatnio coraz wiecej Audiczek z silniczkiem :naughty:

Opublikowano

hmm nie mialem objawow, nagle przestala mi chodzic, posprawdzalem bezpieczniki, styczniki az wkoncu dotarlem do pompy... poprostu szczotki przestaly juz laczyc, bo jak ja na krotko podlaczylem i obrucilem do gory nogami to chodzila...

jesli chodzi o nasza pompe to niestety zagryzka jest niezla...

w sklepach chinczyk jakis po rabatach ok 400zl, valeo ok tysiaca zl i ciezko dostepny

mozna sie pomeczyc i tak ja zrobilem, wymienilem sam wklad, aczkolwiek wyciagnac go to masakra... 2h sie meczylem i dochodzilem jak to ogarnac... wklad pasuje co ciekawe od bmw e38 wersje 730-750

przykladowa aukcja: http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-7-e38-728-730-735-vito-audi-a4-a6-i1435642677.html lub http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-7-e38-728-730-735-vito-audi-a4-a6-i1458831514.html wymiary takie jak w aukcji, chociaz ja zalozylem o 1cm dluzsza od e39 3.5 bara bo taka mieli na miejscu u mnie w sklepie zaplacilem 160zl, zmiescila sie

uzywki od 200zl w gore... tez trzeba sie naszukac by znalesc...

w razie czego sluze radami,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.