[B5 AHU] Dlaczego pali od strzała przy -15, a koło 0 miusi dłużej zakręcic wałem
0

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

leoncjo    0

Witam

Zauważyłem dziwna przypadłość w moim autku. Jak w temacie, żeby silnik załapał w temperaturze od - 5 do +5 stopni musi chwilkę pokręcić, a poniżej - 14 i powyżej +5 stopni pali od strzała. Da się to jakoś poprawić i dlaczego się tak dzieje ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    marec-ki    0

Już gdzieś dzisiaj w jakimś temacie ktoś napisał, że wilgotność powietrza może mieć duży wpływ na to. W przedziale -5 +5 stopni wilgotność jest spora. Jak ja obserwowałem stację meteo online dla Warszawy to pamiętam, że podczas tego chwilowego ocieplenie jakie było parę dni temu wilgotność wynosiła ponad 90%. Teraz (spore mrozy) to chyba coś ponad 60%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    rikardo    0

Witam

Zauważyłem dziwna przypadłość w moim autku. Jak w temacie, żeby silnik załapał w temperaturze od - 5 do +5 stopni musi chwilkę pokręcić, a poniżej - 14 i powyżej +5 stopni pali od strzała. Da się to jakoś poprawić i dlaczego się tak dzieje ??

Świece wszystkie grzeją? Miałem podobne problemy i powodem była spalona jedna świeca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    leoncjo    0

Świece sprawdzane, zresztą tak dzieje się już od zeszłej zimy. Latem wiadomo nie odczuwalne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta