Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o ocenę moich logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Bardzo proszę o spojrzenie na moje logi:

BS:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36138.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36137.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36139.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36140.html

Statyczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36164.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36162.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36158.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36165.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36157.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36163.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36161.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36160.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36159.html

Dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36150.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36145.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36148.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36147.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36149.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36146.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/kubus_36151.html

Błędów żadnych nie mam, oprócz EGR (jest zaślepiony).

Wiem już, że mam do wymiany termostat. Musiałem jeździć ostro przez pół godziny żeby zrobić 90st C (80st wg Vaga)do dynamicznych , a i tak przy statycznych temp zaczęła spadać.

W tym momencie mam dalej wrażenie, że turbo raz wcześniej wstaje, a raz później.

N75 wymieniony na N18, wężyki podciśnienia nowe.

Turbo było już na stole ale po odłączeniu od gruszki kierownice chodziły lekko i bez oporu (jak w powietrzu) - ew podejrzewam samą gruszkę bo z nią było ciężko ruszać sztangą.

Bardzo bym prosił również o ocenę w jakim stanie jest silnik, bo planuję na wiosnę parę zmian (turbo BRD, FMIC, pomp11 , wtryski216).

Opublikowano

Wymien termostat i podreguluj zaplon.

Reszta jest dobrze.

W swietle tego ze masz robic moda i wymieniac sprezarke nic bym nie robil z obecną regulacja cisnienia doładowania (choc wcale nie jest zle).

Jak bedziesz robił turbo - wywal katalizator.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Rozumiem, że wyregulowanie zapłonu to na podstawie 000BS drugie okienko ? Czy coś zupełnie innego?

A czy można coś powiedzieć o stanie silnika na podstawie tych logów ? Chodzi mi zużycie mechaniczne

Opublikowano

ambitne plany, aż taki jesteś rajdowiec :kox: nie zapomnij o większych tarczach z przodu

silnik zdrowy, na jednym logu 001 dynamicznym wykręciłeś 9,5s od 1700-4200obr wiec już miałem pisać że masz mocy ponad przeciętną ale pozostałe logi wypadły gorzej, widocznie 001 robiłeś z górki :) co nie zmienia stanu ze silnik zdrowy

Opublikowano

ambitne plany, aż taki jesteś rajdowiec, nie zapomnij o większych tarczach z przoduia stanu ze silnik zdrowy

To ze pakuje lepsze graty nie oznacza, ze chce zrobic 220 KM :)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz dziękuję , nie spodziewałem się , że tak szybko odpowiecie.

Mam jeszcze jedno pytanie, a nie chcę zakładać osobnego wątku, bo bym tylko zaśmiecał.

Czy ktoś z Was jeździł dłużej na turbinach z BRD oferowanych przez olek_wroc ?

Wg tego co pisze turbiny ma prawie nowe po przebiegu ok 60 tys nie regenerowane.

Chodzi mi o to, że jest to najbardziej delikatna część planowanych modyfikacji, a autkiem chcę zrobić przynajmniej jeszcze 100-150tys.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.