Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Golf IV problem z doładowaniem, błąd 0575, notlauf i brak mocy-logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem z golfem IV ALH. Raz na jakiś czas łapie notlaufa i wtedy też wyskakuje błąd 0575. Co może byc tego przyczyną N75, turbina? Poniżej wklejam logi.

Dynamiczne:

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 011)

Log (2 - 004,008,010)

Log (3 - 005,006)

Statyczne:

Log (0 - 004,007,013)

Log (1 - 018,021,023)

Log (2 - 000,001,003)

BS:

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Log (3 - 011)

Opublikowano

jak dla mnie turbo do czyszczenia :P w logu 11 masz niedoladowanie ;d czy sie myle ? :>[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:12_________________________________________________lol w 01 tez cos nie tak :D

Opublikowano
  • Autor

Pewnie chodzi o termostat, który jest do wymiany. Czyszczenie turbo wystarczy?

Opublikowano

tak do konca to Ci nie powiem bo nie znam sie az tak ale podejrzewam ze tak :)[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:26_________________________________________________ta termo do wymiany BS 001 masz temp za mala ;][br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:28_________________________________________________problem z egr chyba :)[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:29_________________________________________________nie wiem ktos inny Ci powie lepiej :D

Opublikowano
  • Autor

dzięki wiec czekam aż tęgie głowy z tego forum zabiorą głos o ile zechcą oczywiście

Opublikowano

Witam!

Mam problem z golfem IV ALH. Raz na jakiś czas łapie notlaufa i wtedy też wyskakuje błąd 0575. Co może byc tego przyczyną N75, turbina? Poniżej wklejam logi.

Dynamiczne:

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 011)

Log (2 - 004,008,010)

Log (3 - 005,006)

Statyczne:

Log (0 - 004,007,013)

Log (1 - 018,021,023)

Log (2 - 000,001,003)

BS:

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Log (3 - 011)

sprezarka albo grucha

Opublikowano
  • Autor

czyli N75 można wykluczyć? a czy stan węży podciśnieniowych ma znaczenie w tym przypadku?

Opublikowano

zawsze ma :) jak widzisz ze jakis moze byc uszkodzony chociaz nie musi to wymieniaj :)

Opublikowano

sprezarka do czyszczenia

termostat do wymiany

Opublikowano
  • Autor

Ich stan nie jest rewelacyjny tak więc mam w planach wymianę. Orientuje się ktoś ile metrów trzeba kupić?

Opublikowano

zalezy bo tam sa chyba 2 srednice o ile mi sie dobrze wydaje poszukaj se wezy podcisnienia samco bylo gdzies na forum ;]

Opublikowano

jakieś postępy nastąpiły? pytam bo jestem ciekaw nowych logów

czy auto posiada katalizator?

Opublikowano
  • Autor

Turbo jeszcze nie czyściłem, bo temperatura nie sprzyja. Zamówiłem wężyki i będę wymieniał. Co do katalizatora to nie jestem pewien, bo widać, że ktoś coś spawał przy puszcze, ale nie wiem czy wywalony jest środek. Jednak po dźwięku wydechu sądzę, że jest katalizator, bo przy wywalonym gwizd turbiny chyba powinien być wyraźniejszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.