Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy podejdą te xenony?


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

nie kupuj tych śmieci jak już to przetwornice cyfrowe te są analogowe.

a miałeś sprawdzałeś? Czy tak negujesz bo to chiny i uważasz tylko ori? hmm mi szkoda było pchać kasę w ori xenon to ryzyk fizyki kupiłem te z żarnikami 5000K http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-xenony-ksenony-h1-h3-h4-h7-h11-i1382806494.htmlMam je już ponad 2 miesiące.Żadnego problemu z nimi nie ma, mało tego używam CB i nie mam owy o sianiu czy to na FM czy CB. :hi: Sam naczytałem się wiele różnych opinii na temat hidów i już nie jedna osoba się przekonała ze czy kupisz za 100 czy za 250 to jest to samo tylko zmieniają naklejkę na przetwornicy i pudełko, a w rzeczywistości to wszystko dociera do nas tym samym kontenerem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tych śmieci jak już to przetwornice cyfrowe te są analogowe.

a miałeś sprawdzałeś? Czy tak negujesz bo to chiny i uważasz tylko ori? hmm mi szkoda było pchać kasę w ori xenon to ryzyk fizyki kupiłem te z żarnikami 5000K http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-xenony-ksenony-h1-h3-h4-h7-h11-i1382806494.html. Mam je już ponad 2 miesiące.Żadnego problemu z nimi nie ma, mało tego używam CB i nie mam owy o sianiu czy to na FM czy CB. :hi: Sam naczytałem się wiele różnych opinii na temat hidów i już nie jedna osoba się przekonała ze czy kupisz za 100 czy za 250 to jest to samo tylko zmieniają naklejkę na przetwornicy i pudełko, a w rzeczywistości to wszystko dociera do nas tym samym kontenerem :hi:

kolego cos ten link nie dziala co kupies xenony. piszesz ze nie masz problemu a ile dales za swoje? a co powiesz o tych co ja chcialbym kupic? jak bedzie zmontazem? trzeba cos przerabiac czy wszytsko wchodzi bez problemu. a i jeszcze jak bedzie z regulacja wyokosci swiecenie bo ja mam i nie wiem czy jak zaloze xenony dalej ja bede mial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszsytko bedzie jak dawniej - regulacja itd. Montaż zajmuje pół godziny, jedyne co musisz zrobic to wywiercic otwory DIA 25mm w zaslepce tylnej reflektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link już poprawiony. Regulacja, ustawienie świateł itp. będzie dalej. Otwór ci potrzebny żeby przełożyć przewody od żarnika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link już poprawiony. Regulacja, ustawienie świateł itp. będzie dalej. Otwór ci potrzebny żeby przełożyć przewody od żarnika :hi:

widze ze ten allegrowicz ma duzo negatywów i nie bardzo mi sie widzi u niego kupowac:[ a ten link co ja podeslalem to jest to samo co Ty masz?

a jeszcze jedno czym sie roznia przetwornice cyfrowe od analogowych? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem u niego to też miał full negatywów, ale w porównaniu liczbą pozytywów to pikuś :gwizdanie: najpierw zadzwoniłem, upewniłem sie czy ma towar potem zamówiłem, 2 dni i przesyłkę miałem w domu. Analog-wysyła sygnał analogowy, cyfrowe0-cyfrowy to wszystko. Niby te analogi sieją po instalacji elektrycznej ale ja niczego takiego u siebie nie mam. Mowię czy wydasz 120 czy 250 to ten sam badziew, tylko inne pudełko. W tym przypadku cena nie idzie w parze z jakością niestety a nie którzy wystawiają po prostu towar z opisem że to super itp po prostu. Może sie zdarzyć że trafisz na jakiś lipny towar, ale od tego jest gwarancja. Pewny będziesz w 100%praktycznie gdy kupisz ori przetwornice i żarniki i wtedy będzie wszystko ok :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tych śmieci jak już to przetwornice cyfrowe te są analogowe.

a miałeś sprawdzałeś? Czy tak negujesz bo to chiny i uważasz tylko ori? hmm mi szkoda było pchać kasę w ori xenon to ryzyk fizyki kupiłem te z żarnikami 5000K http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-xenony-ksenony-h1-h3-h4-h7-h11-i1382806494.html Mam je już ponad 2 miesiące.Żadnego problemu z nimi nie ma, mało tego używam CB i nie mam owy o sianiu czy to na FM czy CB. :hi: Sam naczytałem się wiele różnych opinii na temat hidów i już nie jedna osoba się przekonała ze czy kupisz za 100 czy za 250 to jest to samo tylko zmieniają naklejkę na przetwornicy i pudełko, a w rzeczywistości to wszystko dociera do nas tym samym kontenerem :hi:

ja też włozyłem pewnie -CHINA ,ale dziś i jutro itd wszystko bedzię MADE IN CHINA ,wszystkie największe koncerny właśnie tam przenoszą produkcję po co ?bo jest tania siła robocza tanie komponęty itd i będzie kicz gorszy czy lepszy a zależeć będzie od naklejek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...