Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt

ryba85

I jeszcze takie pytanie Młody czy pytałeś kogoś o datę spota czy tak Ci się wymyśliło ?? Żeby nie było tak jak w zeszłym roku że dajesz datę i nawet sam sie nie pojawisz, pozatym pogoda jest za***ista w ten tydzień wszyscy się już poustawiali na niedziele to może by to zrobić jutro pod media, a kolego bronek jak się wczesniej Gorlice nie pojawiły to nie sądzę że za tydzień kogoś namówisz.

• Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• siara

• ryba85

• Mike_G_A4

• CZIKITA

Top użytkownicy w tym temacie

no rzeczywiście straszna zamieszanina sie nam tu porobiła ale na wszystko znajdzie sie sposób :naughty: ,wiec proponuje zrobić tak że skoro i tak praktycznie spotykamy sie co około 2 tygodnie to od tego 20.03 organizować systematycznie co 2 tygodnie spota.wiadomo że jeśli wypadnie jakieś święto czy coś to albo sie przełoży albo odczego ale to już będzie kwestia dogadania. kto bedzie miał ochote to sie zjawi a kto nie da rady bądź się mu nie bedzie chciało to się nie pojawi.zaoszczędzi to nam zamieszania i niedomówień :gwizdanie:

Mike_G_A4 widze że chciałbyś tu rządzić i ustalać spoty. Data jest datą nie chcesz być nikt Cię nie zmusza. Było od początku co dwa ,trzy tygodnie i w zimie była przerwa. To że songo mnie nie widział to nie mój problem tylko jego . :naughty: Ja nie będę płakał że Cię nie widzę. Ustalane są daty ja i maku zaczęliśmy spoty i jak na razie je ustalamy chyba że są chętni na inny. A to czy jestem czy mnie nie ma to moja sprawa. Nie będę pisał głupot że chory jestem czy pożyczam samochód. :cool1:

młody a moze bys tak zorganizował spot a6 klub pl :polew: nie wiem ja tego nie widze ale sprubowac mozna.jak sie zacznie mieszanie takie jak dawniej to ja nie bede jezdził na takie spoty.albo bede sobie robił swoje pod galeria.jednoosobowe. :polew: :polew: :polew:

Serio 20 chce rozpocząć sezon :) i aby było duża liczba osób. Dlatego zapraszamy ludzi z Brzeska :evil::hi: Jest dużo czasu aby się zorganizować i być :hi:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:35_________________________________________________Ty to byłeś chyba raz w życiu :cool1: i to na spocie hondy :gwizdanie:

szkoda tylko że o 16, bo ja sie nie urwę wcześniej jak 18.[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________Zdzichu nie martw się przyjedziemy do Ciebie tylko pisz kiedy będziesz !!!

No to zmienimy godz. dawniej były o 18 i 19 :gwizdanie: tylko że w lecie po zmianie czasu :)

Wiesz co to akurat 20 mi tak leży bo później 16 jak najbardziej bo kończe o 15:45 to pod media sie dowlokę akurat za 15 min. A w niedziele wyjezdzam w nocy do pracy to i długo też nie siedzę bo się trzeba wyspać przed trasą 500 km.

Ty to byłeś chyba raz w życiu :cool1: i to na spocie hondy

tak mowisz? :polew: z tego co wiem to pod mm własnie hondziarze maja spoty w niedziele.chyba nie chcesz z nimi spotowac? :gwizdanie: :polew: :polew:

Zawsze stali po lewej i nikt o to nie miał pretensji :) widać jak bywałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________18 może być ?

Zdzichu nie martw się przyjedziemy do Ciebie tylko pisz kiedy będziesz !!!

Michał wiesz ze ja moge byc w kazdym miejscu o kazdej poze niedzieli. :polew: ale teraz to akurat wolal bym nawet ta 18.bo na 16 bede do koscioła chodzil.[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 21:48_________________________________________________

tylko ze ja nie wiem w którym miejscu ty robiles spoty.bo nigdy cie nie widziałem.chyba ze gdzies tam z tylu za mm :polew: :polew: :polew: :polew:

moze byc 18