Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Młody nie popadaj w skrajności nikt Cie przecież ze spota nie wyrzuci, a co do zmiany na lato to przy quattro jedynie hamowanie jest trochę gorsze a już mam dość tych balonów zimowych.

Ja z tego się śmieje a nie popadam w skrajność. Wiele osób vip-ów , klubowiczy nie ma A4 a nadal biorą udział na forum i spotach. Śmieszni są Ci co mówią że nie mam A4 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze napisałes.''biora udział na forum i w spotachja mysle ze teraz bedziesz brał udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujecie brać parasole ze sobą trzeba być twardym a nie miętkim :evil:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisałes.''biora udział na forum i w spotachja mysle ze teraz bedziesz brał udział.

No według Ciebie już im nie wolno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według Ciebie już im nie wolno

nie przesadzaj.wiele razy cie zapraszałem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie przekrzykuje. Po prostu odpowiadam na posty. Hmmm po lufie :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak. :gwizdanie:

ale mysle ze juz robi sie ciepło wiec mozna pomyslec nad naszym grillem.kolega songo mogł by popytac o ta miejscówke. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon grillowy też niedługo się zacznie to trzeba pomyśleć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no właśnie dobrze że przypomniałeś, mi już z glowy wypadło songo co tam ?? zaproszenie aktualne ??

przecież ci mówiłem ze nie widze żadnego problemu, ociepli się to i grila zrobimy tyle że każdy wtedy przyjeżdzą z kierowcą bo mi kiełbasa na sucho za bardzo nie będzie chciała przejść :naughty:

co do niedzielnego spota to jeżeli będzie hu...owa pogoda to proponuję spotkać sie pod mm ciutkę wcześniej i zrobić przejazd przez miasto i jechać na galerię na nasze miejsce bo nikt nie będzie stał na deszczu jak idiota a że grono ma być większe to szkoda żeby wszyscy rozjechali sie po 20minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze nie ma co kombinowac.poprostu spotkac sie pod mm i wtedy myslec,bo za chwile narobi sie mieszanina.coz? prezes zmienił miejsce wiec tam spot niech bedzie.jak zaczniemy znowu zmieniac przekladac godz to bedzie tak jak to bylo dawniej.wczoraj pisał do mnie jakis kolega z kgr i mowił ze bedzie chciał przyjechac poznac wszystkich.przyjedzie pod mm ,nikogo nie bedzie i zrezygnuje. :gwizdanie:chyba ze sie myle to poczekam na was pod galeria. :kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________a szkoda by bylo bo szykuje sie naprawde fajn y i liczny spocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzichu nic sie nie bój nikt nikogo nie odjedzie. spotkamy sie normalnie pod mm o 18 jak zostało ustalone i jeśli będzie ładnie to tam spocik zostanie ale jeśli pogoda nie dopisze to zawsze czeka się te 15 minut na opóźnionych i wtedy śmiało można przejeżdżać. ja wiem że ty jako ryba to jesteś z wodą za pan brat ale my? :polew: :polew: :polew: bo jeśli będzie kicha pogoda to albo wszyscy sie rozjada albo będą siedzieć a autach a zatwardziali ze śpikiem w nosie postoją jak debile i zamiast pogadac na spokojnie bedą myśleli kiedy sie spot skończy i wrócą do ciepłego domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...