-
[B6 1.9 TDI PD] Łożysko rolki napinacza
Oczywiście że można ale zawsze można to zrobić samemu wymieniając samo łożysko a nie całą rolkę ? ale jednak pójdę na skruty i kupię cała rolkę...
-
[B6 1.9 TDI PD] Łożysko rolki napinacza
Cześć Czy ktoś z was wymieniał samo łożysko w rolce napinacza paska wieloklinowego? I czy jest taka możliwość chodzi mi o ten napinacz z tlumikiem drgań *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
kto mi powie co to ?
czyli co to dokladnie na robic ??? szybciej dogrzewa silnik ???
-
kto mi powie co to ?
kto mi powie co to jest ??? zaznaczyłem na foto audi a4 b6 1.9 130km sedan skrzynia automat http://www.directupload.net/file/d/4161/ys7nh2k3_jpg.htm
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ok dzięki za info
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ma może ktoś adaptery na sprzedaż?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
dzięki :-)
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
kto ma do sprzedania te pianki ???
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Panowie potrzebuję kogoś kto będzie miał chwilkę czasu i podjedzie do jednej firmy w Katowicach a dokładnie do tej : Multi M+P CNC S.R.O SP.K ul Sobieskiego 11, lok. CD18 jak będzie ktoś chętny pomóc to proszę o priv i skontaktujemy się telefonicznie
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
ok dzieki
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
to gdzie szukać tego przekaźnika ????
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
ale gdzie go szukać ??? wszystkie b6 mają elektryczną nagrzewnicę ??
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
Witam potrzebuje wpiąć grzałkę wody żeby uruchamiała się razem z włączeniem klimatronika ma ktoś może schemat podłączenia panelu klimatronika ???? albo jakiś pomysł jak to zrobić ???
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
no wiadomo ,jak ta grzałka nie zda egzaminu to trzeba będzie pomyśleć ale najpierw spróbuję z tym
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
grzałka mnie będzie kosztowała 100 zł a na założenie webasto musisz mieć minimum 1000 zł to chyba jest różnica ...