Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kantek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kantek1

  1. Oczywiście że można ale zawsze można to zrobić samemu wymieniając samo łożysko a nie całą rolkę ? ale jednak pójdę na skruty i kupię cała rolkę...
  2. Cześć Czy ktoś z was wymieniał samo łożysko w rolce napinacza paska wieloklinowego? I czy jest taka możliwość chodzi mi o ten napinacz z tlumikiem drgań *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
  3. kantek1 odpowiedział(a) na kantek1 temat w 1.9TDI
    czyli co to dokladnie na robic ??? szybciej dogrzewa silnik ???
  4. kantek1 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    kto mi powie co to jest ??? zaznaczyłem na foto audi a4 b6 1.9 130km sedan skrzynia automat http://www.directupload.net/file/d/4161/ys7nh2k3_jpg.htm
  5. Ok dzięki za info
  6. Ma może ktoś adaptery na sprzedaż?
  7. dzięki :-)
  8. kto ma do sprzedania te pianki ???
  9. Witam Panowie potrzebuję kogoś kto będzie miał chwilkę czasu i podjedzie do jednej firmy w Katowicach a dokładnie do tej : Multi M+P CNC S.R.O SP.K ul Sobieskiego 11, lok. CD18 jak będzie ktoś chętny pomóc to proszę o priv i skontaktujemy się telefonicznie
  10. to gdzie szukać tego przekaźnika ????
  11. ale gdzie go szukać ??? wszystkie b6 mają elektryczną nagrzewnicę ??
  12. Witam potrzebuje wpiąć grzałkę wody żeby uruchamiała się razem z włączeniem klimatronika ma ktoś może schemat podłączenia panelu klimatronika ???? albo jakiś pomysł jak to zrobić ???
  13. no wiadomo ,jak ta grzałka nie zda egzaminu to trzeba będzie pomyśleć ale najpierw spróbuję z tym
  14. grzałka mnie będzie kosztowała 100 zł a na założenie webasto musisz mieć minimum 1000 zł to chyba jest różnica ...
  15. czyli ten wąż idzie do nagrzewnicy i tam trzeba go zamontować ?
  16. W którym miejscu miałeś to założone ???
  17. Panowie powie mi ktoś który wąż wchodzący do nagrzewnicy jest zasilaniem a który powrotem? dolny czy górny ???
  18. dzięki a jest jeszcze inna możliwość ??
  19. Cześć mam prośbę : potrzebuję podpiąć się do plusa po stacyjce czyli po przekręceniu kluczyka gdzie najłatwiej się wpiąć i najszybciej proszę o pomoc
  20. Michał to teraz masz piękne wozidełko :-) myślę że dasz tego potwora poprowadzić ;-)
  21. dzięki troszkę się pozmieniało u mnie i myślę że na lepsze :-)
  22. kantek1 odpowiedział(a) na marcin23 temat w 1.9TDI
    co prawda to prawda ale te pompy boscha można powiedzieć że są bezawaryjne wiec jak dla mnie różnica 900 zł to dużo a używka pochodzi tyle co nówka :-)
  23. kantek1 odpowiedział(a) na marcin23 temat w 1.9TDI
    no to się nieźle szarpnąłeś :-) ja kupiłem używkę za 350 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.