Treść opublikowana przez kantek1
-
[B6 1.9 TDI PD] Łożysko rolki napinacza
Oczywiście że można ale zawsze można to zrobić samemu wymieniając samo łożysko a nie całą rolkę ? ale jednak pójdę na skruty i kupię cała rolkę...
-
[B6 1.9 TDI PD] Łożysko rolki napinacza
Cześć Czy ktoś z was wymieniał samo łożysko w rolce napinacza paska wieloklinowego? I czy jest taka możliwość chodzi mi o ten napinacz z tlumikiem drgań *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony
-
kto mi powie co to ?
czyli co to dokladnie na robic ??? szybciej dogrzewa silnik ???
-
kto mi powie co to ?
kto mi powie co to jest ??? zaznaczyłem na foto audi a4 b6 1.9 130km sedan skrzynia automat http://www.directupload.net/file/d/4161/ys7nh2k3_jpg.htm
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ok dzięki za info
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ma może ktoś adaptery na sprzedaż?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
dzięki :-)
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
kto ma do sprzedania te pianki ???
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Panowie potrzebuję kogoś kto będzie miał chwilkę czasu i podjedzie do jednej firmy w Katowicach a dokładnie do tej : Multi M+P CNC S.R.O SP.K ul Sobieskiego 11, lok. CD18 jak będzie ktoś chętny pomóc to proszę o priv i skontaktujemy się telefonicznie
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
ok dzieki
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
to gdzie szukać tego przekaźnika ????
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
ale gdzie go szukać ??? wszystkie b6 mają elektryczną nagrzewnicę ??
-
podłączenie grzałki wody do klimatronika
Witam potrzebuje wpiąć grzałkę wody żeby uruchamiała się razem z włączeniem klimatronika ma ktoś może schemat podłączenia panelu klimatronika ???? albo jakiś pomysł jak to zrobić ???
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
no wiadomo ,jak ta grzałka nie zda egzaminu to trzeba będzie pomyśleć ale najpierw spróbuję z tym
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
grzałka mnie będzie kosztowała 100 zł a na założenie webasto musisz mieć minimum 1000 zł to chyba jest różnica ...
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
czyli ten wąż idzie do nagrzewnicy i tam trzeba go zamontować ?
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
W którym miejscu miałeś to założone ???
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
Panowie powie mi ktoś który wąż wchodzący do nagrzewnicy jest zasilaniem a który powrotem? dolny czy górny ???
-
plus po stacyjce
dzięki a jest jeszcze inna możliwość ??
-
plus po stacyjce
Cześć mam prośbę : potrzebuję podpiąć się do plusa po stacyjce czyli po przekręceniu kluczyka gdzie najłatwiej się wpiąć i najszybciej proszę o pomoc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał to teraz masz piękne wozidełko :-) myślę że dasz tego potwora poprowadzić ;-)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki troszkę się pozmieniało u mnie i myślę że na lepsze :-)
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
teraz to robi wrażenie :-)
-
Vacum pompa
co prawda to prawda ale te pompy boscha można powiedzieć że są bezawaryjne wiec jak dla mnie różnica 900 zł to dużo a używka pochodzi tyle co nówka :-)
-
Vacum pompa
no to się nieźle szarpnąłeś :-) ja kupiłem używkę za 350 zł