Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

woda to mój zywioł. :polew: :polew: pozyjemy pogadamy wypijemy. :kox: hihi ja mysle ze pogoda dopisze.a jak nie to poprosimy rosjan zeby nam zawatwili słonce na tak wielka uroczystosc.(mi tylko chodzi zeby nie kombinowac.) :hi: musi byc ladnie zeby jakas fotke w koncu ładna zrobic.bo nie bede ukrywał ze ta w 1 poscie mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no może nie śnieg ale ładnie nie mówią dlatego takie zabezpieczenie od razu z góry. co do foty to na pewno w najblizszym czasie zrobimy ładne fotki które bedzie można walnąć na stronke główną a najlepsze foty wychodza właśnie pod mm wiem bo mam ich troche z poprzednich lat a ze wiosna idzie to ze zdjęciami myśle ze w najblizszym czasie nie bedzie problemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede ukrywał ze ta w 1 poscie mi sie nie podoba.

Z Tobą wszystko oki. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło zamku tez jest fajne miejsce.

na rynku głównym tez jest ladnie.

a nie powiem juz o moim miejscu nad jeziorem Rożnowskim.ale tam nie wszyscy wjada(Adas25) i raczej taka grupa by nas tam nie wpuscili.

duzo jest ładnych miejsc. :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło zamku tez jest fajne miejsce.

na rynku głównym tez jest ladnie.

a nie powiem juz o moim miejscu nad jeziorem Rożnowskim.ale tam nie wszyscy wjada(Adas25) i raczej taka grupa by nas tam nie wpuscili.

duzo jest ładnych miejsc. :gwizdanie: :hi:

Gdzie dokładnie ? rynek to fakt fajne miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą wszystko oki.

tak tak :good: nie chodzi mi o dziewczyne.tylko ogólnie :polew:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Gródek nad Dunajcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :mysli: wieczorem na 2 min. :) maku kiedyś gacie prał w fotanie i nic nie mówili tylko żeby użył proszku zamiast szarego mydła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się bałem :travolta: :travolta:

:polew: ej mlody młody :kox:

jak mi siue uda namuwic kuzyna to moze kiedys przyjedzie na spota swoja a6.tez ma ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne że im więcej furek na fajnym widoku tym lepiej i całkiem inaczej to sie prezentuje ale jak będzie paczka nie na 1 spota ale na stałe to widoki stanowia najmniejszy problem :wink4:. spocik z grilem postaram sie zorganizować z taka miejscówa że o foto az sie będzie samo prosiło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tej miejscówce tez myslałem bo mowiles ze jest fajna.a na grilla powinno sie duzo osób zjawic. :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________

na rynek mozna wjechac bez problemu :evil:

koło fontanny tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba pewnie na chwile nic sie nie stanie :) no a miejsca wybierajcie dostpne dla wszystkich :> a nie jakas jazada offroad

Adam nic sie nie martw.ja caly czas mam ciebie na uwadze i twój niski wóz. :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...