Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

tak mnie.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 17:38_________________________________________________63. siara - 2+KOSZULKA zapodałeś sobie koszulkę??

Ta :naughty: fajna jest tylko co się naczekałem......

jutro w niej bedziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie nie wiem..... nic nie obiecuję ale.............. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jakiś czas temu.. :naughty:

Ostatnio coś często klubowiczów u siebie spotykam.... może zaczniemy spoty w Zabrzeży robić??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej Niedzica?? :naughty:

Jest jezioro więc jest plan na fotki :kox: a jeśli znowu będzie taka za***ista pogoda to znowu będzie ciężko zebrać skład jakiś sensowny na spota w Sączu... :cool1:

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne - od razu róbmy nad jeziorem!

Weźmiemy rodziny, namioty, kocyki i zrobimy picnic :>

My pojedziemy sobie fotki robić a "nasze" się zapoznają :polew:

Nie ma bata - musi być cały skład w następną albo drugą niedziele i konkretne foty porobimy.

Wezmę nawet lustrzanke Canona :tongue4:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 08:46_________________________________________________a na marginesie - mój kolega szuka dla siebie ładnej B6 Avant w benzynce (najlepiej 1.8T BFB 163KM) może być z gazem choć niekoniecznie - najważniejsze, żeby była pewna. Może ktoś ma info - proszę pisać :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmiemy rodziny, namioty, kocyki i zrobimy picnic :>

My pojedziemy sobie fotki robić a "nasze" się zapoznają :polew:

No i dokladnie o to chodziło :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może w końcu wiecej B6 bedzie przyjezdzało [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Loko może jeszcze kur... jakieś kółko gospodyń założą. Żona i mniej wie i mniej ludzi zna to jest spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później wspólne wieczorki i wymienianie sie przepisami na placki... :polew:

Dajcie już spokój - chodziło o to że do Niedzicy mam poprostu ffffpiz*u bliżej niż nad to "Wasze" jeziorko :decayed:

Ja poszukuje dla swojej siostry pewnego A3 w pięciu drzwiach najlepiej TDi albo 1.8T i jeszcze do tego quattro więc jakby ktoś coś wiedział to prosze info :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: będą sobie szydełkować a my jak zwykle :gwizdanie: o babach :naughty:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 19:05_________________________________________________

Ja poszukuje dla swojej siostry pewnego A3 w pięciu drzwiach najlepiej TDi albo 1.8T i jeszcze do tego quattro więc jakby ktoś coś wiedział to prosze info :wink4

W N. Targu widziałem ładną S3 :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może w końcu wiecej B6 bedzie przyjezdzało [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 09:48_________________________________________________Loko może jeszcze kur... jakieś kółko gospodyń założą. Żona i mniej wie i mniej ludzi zna to jest spokojniejsza.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: rozjebales mnie teraz :kox: u mnie sprawa wyglada tak ze ten wekend impreza firmowa nastepny wesele :gwizdanie: ale jakby bylo to kolko gospodyn A4 to moja przyjedzie :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 20:19_________________________________________________bede mial kierowce :gwizdanie::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki który z was widział org. S3 w pięciu drzwiach?? :tongue4:

ale macie temat :mysli::polew:

I kto by pomyślał że się tak temat rozwinie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...