Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil oznaka świstania to chyba normalny odgłos turba ! Chyba ze sie mylę niech mnie poprawi :)

Z tego co wiem to jak turbo duże to faktycznie śwista ale u nas są pipki i jak ci śwista to jest na wymarciu :grin:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Pany a ile tam kosztuje wstęp na ten tor lub na jakis inny w naszych okolicach bo chętnie bym się wyszalał z dużym marginesem pobocza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jednego nie rozumiem, przed czyszczeniem było cicho aż głupio poza tym auto nie jechało a po czyszczeniu wydobywa z siebie miły dla ucha dźwięk i co najważniejsze czuć ze auto jedzie jak sie depnie na gaz więc nie wydaje mi sie ze jest na wymarciu, w każdym razie posluchasz w niedziele i porównamy jak nasze auta jeżdżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wypłukałeś brudy które ją jakoś tam uszczelniały już któraś osoba mi właśnie mówi że jak turbo śwista to nie jest z nim dobrze moje stare dostawało ostro w d*pę więc tam syfu nie było bo się przepalało wszystko i siwst był ogromny a teraz na awx nic a autko leci aż miło :naughty: A co proponujesz jakieś wyścigi czy coś ?:naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Po za tym jak kopiłem czi kite to nie świstała dopiero jak ją 2 lata doje... zaczęła więc coś w tym-musi być bo pluła olejem i to tak konkretnie że zostało mi w silniku 1.5 litra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z ciekawości zobaczyć różnice miedzy Twoim a moim także jak będziesz miał chęć to możemy sie sprawdzić bez wielkiego halo ok ? :)

Nie na widzę jeździć po prostej (wole zakręty) ale ok spoko niema problemu będzie atrakcja spota choć bardziej by mi zależało zobaczyć jak daleko mi nasze 190 konne B6 odjedzie ale nic nie mówię bo jestem na etapie szukania wtrysków 216 dopiero :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil bez spinki jak nie chcesz to luz :P

Nie no chce sam jestem ciekaw jaka jest różnica :wink: A tak przy okazji wspomniałem że bym się kiedyś cisnął za naszym monster B6 :naughty:

prezes tylko gdzie to się szlif niemy bo ja nie znam tu żadnych torów na 1/4 mili :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no to elegancko porobimy testy co i jak chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na helenkę kojarzę miejscówkę ale jagodowa to nie wiem gdzie jest :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolantt tam wcale nie jest bezpiecznie :| i zawsze ktoś dzwonił :|

jak jak jutro kompa odzyskam to też chętnie bym się ustawił i zobaczył ile odstaję :P

co do toru kielce ja korzystałem z uprzejmości Fiestaklubpolska bo dalej jestem klubowiczem a tam się odbywał kolejny wiosenny zlot :) ogólnie to ciężko tam wbić ale jest wiele róznych imprez więc styknie popytać i zapłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem na zumi już dawno i obczjam ale nie kojarzę :wink:

Czyli tor można sobie darować pozostaje nam Maszkowice i MORESTRADA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy na jagódki :kox:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Kurde znam przypomniało mi się ta droga do jakiejś firmy prowadzi to tam nas ani nie będzie widać ani słychać elegancko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...