Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czyta podobno płyty choć chyba ich tam nie wkąłdałem nigdy ja jadę z usb :naughty: a jakie gatunki słuchasz bo ja mam radio pod siebie wystrojone to bym musiał przestawić pod twoje preferencje żeby wrażenie zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Uuu no to wesoło będzie bo na Vag invazji ostatnio myślałem że mi łeb rozwali a teraz jest basreflex weź na spota poszalejemy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

tylko pasuje żeby były w dobrej jakości najlepiej 320 :naughty: lub coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedna minuta mniej więcej ma więcej niż jeden mega to nie jest źle :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

https://www.facebook.com/events/165852443572679/ wybiera się ktoś bo ja jadę jak mi tylko bilet dadzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam nadzieje ze ogram tak ze zawitam z Martyna na spocie :)

Wysłane z mojego GT-S7710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek zrób tak zebys był na spocie.:naughty:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Jako że wszyscy jarają się swoimi czystymi turbinami też pochwalę się swoją po czyszczeniu dolot zmienił kolor na żółty :naughty: a Turbina zmieniła nazwę na AWX :shock3::shock3::shock3:

Więc niestety ryba mojej już nie mam dziś modziłem szkoda że wcześniej nie gadałeś bo moja była w dobrym stanie :facepalm:

http://img834.imageshack.us/img834/407/img9683l.jpg

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

:banan::banan::banan:

kamil a ty nie miałes czasami zaslepionego egr-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek zrób tak zebys był na spocie.:naughty:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Jako że wszyscy jarają się swoimi czystymi turbinami też pochwalę się swoją po czyszczeniu dolot zmienił kolor na żółty :naughty: a Turbina zmieniła nazwę na AWX :shock3::shock3::shock3:

Więc niestety ryba mojej już nie mam dziś modziłem szkoda że wcześniej nie gadałeś bo moja była w dobrym stanie :facepalm:

http://img834.imageshack.us/img834/407/img9683l.jpg

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

:banan::banan::banan:

kamil a ty nie miałes czasami zaslepionego egr-a?

Tak mam w 3 miejscach co widać jak się dobrze przejrzysz na zdjęciu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poco ma silnik wciągać spaliny teraz wciąga czyste powietrze a normy emisji spalin mam w d :naughty: silnik tez chce poodpychać wkońcu umnei ma czym oddychać :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil to ile cię wyszła zamiana? Jak coś po na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie regenerowanej turbawy dostałem regenerowaną ale AWX za mojego AFN :hi:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Normalnie tak mnie naszło na konkretne modzenie że nic tylko kasy brak. A pan z aukcji A4 bardzo miły z 10 minut zemną gadał oczywiście jeszcze odwonił i moglem spokojnie popytać o części :hi:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Niestety zderzak poszedł za 1500 :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Pany co myślicie o tym bo mam okazje takie cacko nabyć tanio proszę o opinie działa nie działa itp

ZAWÓR MBC Manual Boost Controller Ciśnienie TUNING (3190956436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba kurde za pozno przeczytalen Twoja wiadomosc...ja tez teraz suedze przez weekend nad Roznowem to bysmy pogadali...no widzisz nie mam doCiebe numeru bo bym sie odezwal:/ jak bedziesz nad jeziorem to dzwn do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil tu masz coś na ten temat: Dioda i MBC

Dzięki pytam bo dziś jeździłem w takim 1.8t z taką zabawką który miał regulacje ciśnienia z 0.5 do 0,7 i mnie to zaciekawiło a programu nie zrobię bo muszę mieć wtryski a jak będę miał wtryski to na raz trzeba wtryski i program a takiej kasy nie utrzymam przy sobie bo już mnie korci przelot z neirdzewki 2.5" :doh: Dobrze że mi choć dziś turbo AWX siadło :naughty:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Jak by ktoś coś chciał to mam kilka pierdołek a że zbieram na nowe mody to sprzedam nawet nerke :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kierownica-lift-fotele-sprezyny-2mas-zaciski-przod-oslona-silnika-272143/#post3527789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba kurde za pozno przeczytalen Twoja wiadomosc...ja tez teraz suedze przez weekend nad Roznowem to bysmy pogadali...no widzisz nie mam doCiebe numeru bo bym sie odezwal:/ jak bedziesz nad jeziorem to dzwn do mnie:)

hehe.ja byłem w tegoborzy.ale moze jutro rano pojade do gródka.mój nr to 500368252.podeslij mi twój nr to jak bede nad jeziorem to ci dam znac.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus nie byłeś wczoraj czasem na stacji w Zabrzeży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...