Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ma ktoś przednie tarcze zużyte do wypitolenia chętnie przyjmę każdą ilość

ale od a4 czy obojetne od jakiego auta.?

W sumie to każdą tarczę przyjmę chętnie jak byś miał :hi:

Kto leci na Zakliczyn bo szykuje się sporo ludzi ?

ile płacisz?bo moge zapytac znajomego co auta rozbiera.ostatnio rozbierał golfa 4.

Kto sie dziś wybiera?

moze podjade na chwile.

Dzięki prezesy za szlif na zakliczyn ekipa dopisała i przy okazji wyszły mi druty w oponie nie ma ktoś jakiejś dopadlonej opony 18 za grosze ?

Co do tarcz to najlepiej jakeiś dojechane 5x112 tez za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś przednie tarcze zużyte do wypitolenia chętnie przyjmę każdą ilość

ale od a4 czy obojetne od jakiego auta.?

W sumie to każdą tarczę przyjmę chętnie jak byś miał :hi:

Kto leci na Zakliczyn bo szykuje się sporo ludzi ?

ile płacisz?bo moge zapytac znajomego co auta rozbiera.ostatnio rozbierał golfa 4.

Kto sie dziś wybiera?

moze podjade na chwile.

Dzięki prezesy za szlif na zakliczyn ekipa dopisała i przy okazji wyszły mi druty w oponie nie ma ktoś jakiejś dopadlonej opony 18 za grosze ?

Co do tarcz to najlepiej jakeiś dojechane 5x112 tez za grosze

Kamil, za***iście sie z przodu prezentuje ta Twoja czerwonaka, ale te fele, a konkretniej kolor to padaka, maluj je jak najszybciej..., mijałem was za Czhowem, leciałem na Sącz na pociskaczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze 30 cm jest spoko a reszta padlina fele w biel ale kiedy to neiwiem narazie się spłukałem do zera :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co by było jakby Ci strzeliły opony :P powrót na lawecie ?

zapas by sie znalazł pewnie

Kamilo a co Ty masz tam wsadzone do siebie? jakie turbo i wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapas był i to nie jeden w pogotowiu

Tam wszystko zmienione
Sprzęgło wzmacniane z kołem jednomasowym z 1Z robione u Radzikowskiego w Warszawie ,Kolektor z AWX zaślepiony EGR Dolot z neirdzewki plus centralny icek map Sensor na 2 bary Turbo od AWX a5 b6 130 Wtryski 216 z 2,5tdi przelot 2,5 cala od turbo do samego końca z 2 tłumikami przelotowymi turbo gajgerek w kokpicie i wycięty przedni pas pod lepsze chłodzenie do tego heble brembo 312 nacinane i klocki ceramiczne ATE ceramic gwint przyciema (car audio dzis 1 miejsce )chyba tyle więcej nie pamiętam pompa słaba więc wynik z hamowni słaby jak dla mnie to to nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o mechanikę mi chodziło bo chyba musze coś mojego grzebnąć, i tak myślę jakieś turbo wieksze i fmica załozyć i powinno coś wyjść z tego, Graty za 1 miejsce, masz jakiś dyplomik czy cuś?


a jakie masz głośniki na przodzie założone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dyplom i taką drewnianą tablice z grawerunkiem w aluminium dużo piwa wódki i szampanów mi jeszcze dali . Głośniki przód seria którą dziś odpiąłem czeka zestaw odseparowany PB ale nie mogę się zebrać z hajsem żeby ładne loże im zrobić bo te wasze drzwiowe dystanse to o d*pę rozbić ale może na Tarnów jakoś ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dyplom i taką drewnianą tablice z grawerunkiem w aluminium dużo piwa wódki i szampanów mi jeszcze dali . Głośniki przód seria którą dziś odpiąłem czeka zestaw odseparowany PB ale nie mogę się zebrać z hajsem żeby ładne loże im zrobić bo te wasze drzwiowe dystanse to o d*pę rozbić ale może na Tarnów jakoś ogarnę

u mnie siedzą już 3 rok i nic im nie jest, grunt to porządnie to wykonąc teraz możesz wziąść od Kowiego z PCV dystans, ja się przymierzam do tych PowerBass S-6C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam właśnie te głośniki a co do dystansów to zawsze mi się nie podobało wykonanie kratek pod głośniki w a4 i będę krzesał własne okrągłe tak jak bozia przykazała


I niepitolcie że to nie wygląda miliardrazy lepiej od serii

59tysk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam właśnie te głośniki a co do dystansów to zawsze mi się nie podobało wykonanie kratek pod głośniki w a4 i będę krzesał własne okrągłe tak jak bozia przykazała

I niepitolcie że to nie wygląda miliardrazy lepiej od serii

59tysk.jpg

zależy jak sie to ogarnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...