Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

LOKO ja wiem wiem...tylko znajdź w tym wyposażeniu B5 u nas na miejscu i żeby było jako takie? Cud...najlepiej to żeby był motor padnięty wtedy by cos a akcyza po kombinował...poza tym opłaty nawet powyżej 2l nie wychodzą juz tak dużo, niestety B5 sa coraz tańsze wiec i akcyza jest mniejsza...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie właśnie ta akcyza powyżej 2l odstrasza od takiej opcji... A w kwestii silnika to i tak swapa trzeba liczyć w ok. dyszki najmniej żeby to miało ręce i nogi :facepalm: A wtedy patząc na spadające ceny B5 robisz sobie już prezent w postaci miłości do końca życia Twojego lub jej bo ew. pozbycie się tego auta później z żadnej strony się nie opyla. Pesymizm jakiś koorwa dziś ze mnie bije :grin:

Jak się mi skrzynia sypała to się orientowałem jak wyszłyby koszta swapa skrzyni z eSy no i w sumie z silnikiem wyszłoby (przynajmniej u mnie bo w ośce dieslu to inna historia...) tyle co o silnik więcej bo sama przerzutka do budy po 2.8Q to nie jest jakaś tragedia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid niedawno pchnął amerykanca eSe za coś kolo 17tysi do lekkiej blacharki - naprawdę ładna była, tylko prawy tylni błotnik do roboty (jakies lekkie cięcie +szpachla :decayed: ) i wgniotka na pp błotniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jak bym miał sie bawić w swapowanie i dokładać około 10 tys żeby to miało ręce i nogi to wolał bym kupić ori eSe

No i ori to ori ale jak kto co woli

To że kupisz eSe w cenie niższej niż Seria buda +swap to nie znaczy że Ty tej dychy w tą eSę nie będziesz musiał włożyć :decayed: Sama regeneracja turbulum po kosztach bez roboty (czyli wyjmowania silnika...) to prawie 2 koła :kox:

Edytowane przez LOKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no ja nie mówie że niższej ale tamta z DE 8tys zł + opłaty ze 2tys + 10tys i robi Ci sie 20tys dokładam 2-3tys i za tą kase już kupisz w miare ese a jak zrobisz swapa ze zwykłej na 2.7 bt to i tak sie musisz liczyć już z kosztami utrzymania jak za eSe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z DE to wogóle odpada... a jak chodzi o eSe ori czy swap to co kto woli ale powiem Ci że jak nie ma parcia dużego czasowego to jesteś w stanie (dobrze szukając...)za te okolice 10 dobrze uzbroić zwykłą serię ze swapem praktycznie na zicher :naughty:

BTW. 18stek opon na 1 sezon szukam... najlepiej jakieś 215/40 albo 215/35 ew. 225/40 czy 225/35 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem ci podeśle bo mam na laptopie a teraz w robocie jestem jak by co to DBV Australia ranty polerowane a środek czarny

e4aaa812fda9264b94476a454494286b.jpg

To nie moje ale dokładnie takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem ci podeśle bo mam na laptopie a teraz w robocie jestem jak by co to DBV Australia ranty polerowane a środek czarny

e4aaa812fda9264b94476a454494286b.jpg

To nie moje ale dokładnie takie same

Nie obraź się ale mi ten wzór kompletnie nie leży :decayed:

LOKO a nie wisz ładnych 225/40/18...??

Jakbym miał to bym nie pytał... :grin:

Ostatnio jak się trafia 18" to w jakichś kosmicznych rozmiarach w stylu 265/55/18, 245/40/18, 285/35/18 a przez pół roku miałem ozdobę garażu w postaci 335/30/18 :kox: Tego się pozbyć to jest mistrzostwo świata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi raczej do B6 nie wejdzie;);) to 335/30/18...a z czego to było? Lambo czy jak? Jakbyś miał 225/40/18 to daj znac

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi raczej do B6 nie wejdzie;) ;) to 335/30/18...a z czego to było? Lambo czy jak? Jakbyś miał 225/40/18 to daj znac

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Większość gum mam - o zgrozo - spod BMW :grin:

A te 335/30 to spod bardziej od LAMBO "pospolitego" PORSHE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy...muszę cos na kto znaleść...chociaż myślałem żeby moje RS6 zamienić na jakieś 19"...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale swoje muszę pozbyć...myślałem o jakimś innym wzorze...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...