Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi a4 B6 Dziwne drgania na drążku skrzyni biegow,kierownicy i sprzegle


Procek27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Potrzebuje pomocy z moim autkiem. Posiadam A4 b6 z 2002r zakupiona jesienia w 2010. Autko jak narazie sprawuje sie wysmieliscie choc ma jeden mankament, mianowicie po uruchomienie silnika na biegu jalowym autko przenosi mi dziwne drgania tak jak opisalem w temacie, z tego co czytalem na forum moge byc tego rozne przyczyny - Kolo dwumasowe, rura elastyczna od turbo lub poduszka pod silnikiem oraz skrzynia biegow. Z poduszkami bylem u mechanika i mowila po podlaczeniu pod komputer ze sa wporzadku. Czy ktos z wam mial juz taki przypadek i wie moze co dokladnie moze byc, poniewaz niechce wydac kasy w błoto a wymiana kola i sprzegła to nie maly wydatek. Proszek wszystkich o kontakt . Pozdrawiam Procek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogła wymiana rozrządu.Po tym mam zero drgawek na jałowym.Podobno za to odpowiedzialny jest tłumik drgań paska wielorowkowego.Zwrócił bym uwagę na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem identycznie okazało się że koło dwumasowe jest zablokowane tj zepsute i na dodatek żeby je zdjąć trzeba było ćiąć dwumas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi poduszkami to bym je lepiej sprawdzil czy w ktores nie jest peknieta guma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki chyba jednak zaczne od wymiany tego Koła dwumasowego i sprawdze wszystkie poduszki. Jak bym wam przyszlo jeszcze cos ciekawego do głowy to prosze o pomoc. Pozdrawiam (jak juz zaloze kolo napisze i podziele sie wskazówkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...