Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kolor tapicerki drzwi


nowik1980

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam taki oto problem. Otóż chcę w swoim A4 przerobić tylny korbotronik na szybki elektryczne. Mam na oku fajne tapicerki dzrwi tylnych tylko pojawił się dylemat czy się kolory zgrają. Kolega który je ma podał mi ich numer i mówi że są czarne. Moje są takie jakby ciemno grafitowe tak mi się wydaje przynajmniej. I moje pytanie czy jest możliwość po numerze VIN dowiedzieć się jaki kolor tapicerki ja mam oraz po podanym numerze stwierdzić jaki kolor ma tapicerka którą chce kupić. Proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz podjechac i sobie porówna ? albo niech ci foto dobrej jakosci zrobić i zobaczysz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kolory zgrają. Kolega który je ma podał mi ich numer i mówi że są czarne. Moje są takie jakby ciemno grafitowe tak mi się wydaje przynajmniej. I moje pytanie czy jest możliwość po numerze VIN dowiedzieć się jaki kolor tapicerki ja mam oraz po podanym numerze stwierdzić jaki kolor ma tapicerka którą chce kupić. Proszę o pomoc bo kompletnie nie wiem jak to ogarnąć

w bagażniku powinna być nalepka z dokładnym kodem koloru, tak jak u mnie (masz zaznaczone):

nakl_tapicerka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz zostawić swoje boczki, a dziury po korbkach zaślepić maskownicą od głośników wysokotonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym żeby to zamaskować głośnikami to nie pomyślałem:) zobacze tą wlepke w bagażniku, a skąd się dowiem jaki mam kolor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym żeby to zamaskować głośnikami to nie pomyślałem:) zobacze tą wlepke w bagażniku, a skąd się dowiem jaki mam kolor??

luknij co bronek zaznaczył

musisz mieć tak samo u siebie, nie ma siły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem tą naklejkę i zmasakrowana jest, kolor tapicerki jest ciężki do odczytania. To co udało mi się w miare odczytać to N5F BR-literki były niewyraźne więc bardziej się domyślałem niż odczytałem, może ktoś moze przybliży jaki to kolor itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz ori książkę ?

jeśli się nie mylę, to tam jest zawsze wklejana kopia tej naklejki

jak auto masz z dobrego źródła, z kompletem kwitów, to sprawdź tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...