Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Schemat tlumika, co wchodzi w sklad budowy?


Gość Faworek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniam stary tłumik na nowy firmy BOSALA za 320zł mam pytanie czy może ktoś mi podać co wchodzi w skład nowego tłumika najlepiej tej firmy.Jeśli ktoś ma schemat taki to proszę o podzielenie się nim. :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale otworzyly mi sie tylko 2 schematy bardzo male reszty nie moge odtworzyc :/[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 08:00 _________________________________________________ok juz wiem wszystko to za 320zł to jest tłumik koncowy tylko (dla zainteresowanych koszt wymiany 20zł)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 11:06 _________________________________________________temat mozna zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżelli zadżyło się twoje auto ma oryginalny wydech to rura pomiędzy środkowym a końcowym tlumikiem tanowi jedną całość. Na tej róże powinny byc znaczki w którym miejscu należy ją rozciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cos slyszalem o tym bo mechanik mowil ze nowy tlumik koncowy za puszka ma jeszcze kawalek rurki nowej i trzeba uciac i dospawac czy jakos tak do starej. No i koncowke bede musial przelozyc ta co mam przy aucie dospawac do nowego tlumika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba nie. Nowy tłumik ma gniazdo na wsunięcie rury wychodzącej ze środkowego tłumika a na to trzeba założyć opaskę - choć spawanie możę też nie jest złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dokladnie powiem jak bedzie mi montowal to cos i moglbym juz dzisiaj zamowic ale kaske niestety starszej musze dac planowane zakladnie za oklo 2 tygodnie :)a o spawaniu mowie o koncowce samej tej z nierdzewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...