Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] moja pierwsza audica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Po długim czasie poszukiwań, oczekiwań, papierologii w końcu dotarła i mogę co nieco o niej napisać i pokazać :)

A4 Avant z 2007, czarnulka, 1.9 TDI 116KM (będzie pewnie za jakiś czas wirusik).

Od razu zaznaczę, że jeszcze nie ma klubowych ramek, ale już zamówione :wink4:

Na 1 focie zaraz po przybyciu wczoraj popołudniu i zaparkowaniu pod dachem ;)

20110304582a.th.jpg

dscn3744.th.jpg

img1638h.th.jpg

img1641z.th.jpg

img1646r.th.jpg

img1651p.th.jpg

img1653co.th.jpg

img1657v.th.jpg

Przebieg 159kkm, z wyposażenia:

- standard radio, bez Navi

- system nagłośnienia Bose

- tempomat

- bixenon z samopoziomowaniem

- szyber

- zawiecha 1BE

- koła letnie na 16"

- zimowe na 15"

- brak elektryki szyb z tyłu (to bym może sobie zmienił)

- relingi

To tak z grubsza co widać na fotach. Auto nie miało przygód lakierniczych ja przynajmniej mierniczkiem, ani w historii auta nie znalazłem skaz :cool1:

Ogólnie prowadzenie na trasie i pierwsze wrażenia super :good:

Staram się teraz je ogarnąć bo jakby nie patrzeć to pierwsze takie autko w moim życiu, wcześniejsze wozidła o wiele klas niższe były :rolleyes:

Mam nadzieję, że nie będzie kapryśna :)

Jak pojawi się przypływ gotóweczki, będę myślał nad jakimiś modami :evil:

No a od Was liczę na miłe przyjęcie i wsparcie w rodzinie A4ek :)

Mody od zakupu:

- LED w DRL by MotoHID i postojówki by TOMNIK - done

- LED oświetlenia wnętrza (podsufitka) by TOMNIK - done

- LEDowe światła tył - done

- usunięcie DPF - done

- wirusik - done

- ramka grilla w PlastiDip - done

- obsługa FIS z manetki - done

A teraz niech zdrowo jeździ :thumbup:

Opublikowano

fajna, fajna :good:

masz biXenon z czujnikiem zmierzchu, parktronik, foteliki sportowe i podgrzewane, szyberdach no i to radio nie jest wcale takie zwykłe, to Concert III 2 din więc wypasik na start całkiem niezły :naughty:

Opublikowano

Niech służy :gwizdanie: Autko fajne :good:

Opublikowano
  • Autor

antonio a no właśnie z wrażenia jeszcze nie dodałem tych dodatków do opisu ;)

Opublikowano

Witamy w klubie. Ładna sztuka i kolor rzadko spotykany :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nice :wink4: niech służy jak najdłużej :good: :good: :good:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Zdrowa sztuka :good: :good: :good: :good: :good:

Mam nadzieję obejrzeć jutro na żywo :wink4: :wink4: :wink4:

Bezawaryjności życzę no i fajnie powitać kolejne B7 w ŁDZ Bandzie :kox: :kox: :kox:

Niedługo będzie Was więcej B7-ek niż naszych B5 :tongue4:

Opublikowano

ładna B7 :notworthy::good:

na spota zawijaj jak najszybciej co by można ją było przylukać na żywo :kox:

Opublikowano
  • Autor

jutro będzie ciężko się pojawić ale może coś wymyślę ;):cool1:

Opublikowano

troszkę bym ją pomodził :kox: ale ładna sztuka :cool1:

Opublikowano

troszkę bym ją pomodził :kox: ale ładna sztuka :cool1:

Najpierw musisz ją miec :naughty:

Opublikowano

Bezawaryjnej jazdy życzę :hi:.

Opublikowano
  • Autor

no i teraz do mnie dotarło, że nie mam sterowania kompikiem z wajchy wycieraczek ;(

będzie trzeba kiedyś założyć :przebiegly:

Opublikowano

fajne autko-fajne autko żeby zacząć przygodę z Audi :good: :good:

Opublikowano

jest pole do popisu w modach tutaj jeszcze,ale ciekawi mnie że jest zawiecha 1BE jak piszesz myślałem że tylko s-line mają lub wersje sport :mysli:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tu coś było konfigurowane pod kupującego bo z tego co widziałem od nowości było wsadzone... [br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 18:19_________________________________________________no i pierwszy mod za mną, przy pomocy łodziaków Panton'a i DJ'a założyliśmy manetkę do obsługi FISa, której w serii nie miałem, zakodowane i śmiga :):notworthy::rolleyes:

Opublikowano

Niech służy :good: myślałeś nad założeniem RNS-E,pełny kolorowy FIS super sprawa :naughty: Powodzenia w modach.

Opublikowano

Bardzo ładna, troche do rezania jest ale baza dobra.

Xenon jest, fotele tez ładne, boose i pare innych drobiazgów też jest....

Powodzenia.

A co do lamp to faktycznie powinny chyba byc białe kierunki :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.