Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,6] Spadające obroty silnika


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem duzo o spadających obrotach ale tego co napisze nie.wiec jest tak,zapalam silnik np:z rana jest ok jade sobie,jade ,światła,stop itp.zatrzymuje sie i ruszam jest ok.zatrzymuje sie np.pod sklepem,gasze silnik ide po piwo,wracam,wsiadam,zapalam silnik po odpaleniu padaki dostają obroty 300,1400 znowu 300 itd jade dalej i jak zwykle korek staje-obroty padaki,ruszam,jade,staje,obroty-padaki dostają i co robie ano zatrzymuje sie na poboczu,gasze silnik odpalam jade i co i nic obroty chodzą jak trzeba na jałowym az do następnego wyłączenie i odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem to też pod uwage.wczesniej ktoś opisywał że trzeba odłączyc aku.na 30min i podłaczyć.musze to zrobic bo z tym akumulatorem chodzi o to żeby komputer zrestartować chyba. :roll:a tak po za tym jak sprawdzic ze akumulator powoli umiera jak po za tymi obrotami wszystko chodzi i sie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do kogoś kto sprzedaje aku to ci sprawdzi na miejscu. Nic niemusisz restartować i odpinac klem. Mój audik palił normalnie i jeżdzil normalnie poza takimi objawami jak piszesz , jak posprawdzali aku to sie okazało ze jest kaput. Został wymieniony na nowy i kłopot zniknął na wieki wieków , amen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...