Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaka skrzynia


marcin0029

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich .mam maly problemik w mojej niuni padla skrzynia biegow ;( niestety jest to automat koszt naprawy przerazajacy zakup skrzyni rowniez i niezabardzo jestem przekonany aby kupic inna skrzynie automat .znajomy mi doradzil zeby moze przerobic na manuala i teraz pytanie posiadam silnik afn i jaka skrzynie manualna najlepiej kupic jakie oznaczenie skrzyni .1,9 tdi 110ps 97r pozdrawiam :audi:

w dziale technicznym temat powinien mieć prefix o Twoim aucie i silniku, jest to napisane w regulaminie,

wróć proszę jeszcze raz do niego, temat poprawiłem już

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukać skrzyni od takiego samego silnika AFN. Zamiast przerabiać to nie lepiej naprawić twój automat i dalej cieszyć się z jazdy. Przecież jak ją teraz zrobisz to przejedziesz na niej ponad 100 tyś. A kupić manula to też nie wiadomo co kupisz i możesz mieć większe wydatki.

Z tego co wiem automat ma jakiś moduł sterujący i nie będziesz miał problemu z jego zmianą, bo do manula chyba nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się całkowicie, jeżeli masz multi to za 5 kilo robią całą "regenerację" skrzyni i wiesz na czym jeździsz dalej, jak kupisz używkę manuala to nigdy nie masz pewności, że ci się coś nie wysra za chwile :przebiegly: a radość z jazdy chyba jest nieporównywalna między automatem a manualem, ja już w życiu nie chce manuala z tym wajchowaniem w korkach aż kuźwa lewe kolano boli :thumbup: nie wiem jak tam w tip'ie ale podejrzewam że naprawa będzie tańsza niż w multi, osobiście wolałbym naprawiać ale wybór należy do Ciebie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...