Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] ---Rozrusznik--- jak go wyjąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witano

Mam pytanie dotyczące wyjęcia rozrusznika a mianowicie czy dam rade odkręcic(wyjąć wyciągnąć) rozrusznik we własnyn garazu ?

bez kanału w podłodze

Ile srub trzyma rozrusznik?

Czy to trudny demontaz?

Moze ktos miał cos z tym doczynienia?

Opublikowano

Jak nie masz kanału albo jakiegoś większego podnośnika, to nawet nie zaczynaj.

U mnie np. w 80-tce z 2.0 ABK, trzeba było odkręcić dwururkę od kolektora żeby wyjąć rozrusznik, bo śruby mocujące są od strony skrzyni wkręcane.

Opublikowano

Czesc!

No bez kanalu trudno, ale na pewno wykonalne, choc trudniejsze.

Ja musialem odkrecic kompresor od klimy, bo inaczej ni edalo rady wydrzec rozrusznika.

Powodzenia!!!!

Opublikowano

Witam

Ja osobiscie wykrecałem rozrusznik i bez kanalu nie bedzie lekko ale wykonlane chyba. jak chcesz to napisz posle ci skan z kasiazki z a4 zrob to sam, trzeba wykrecic zdezak potem chlodnice kompresor z klimy i potem dostajesz sie do rozrusznika troeszke zabawy jest.

Opublikowano
  • Autor

krg1 podeslij mi to zdjęcie

kurka nie myślałem ze aż zderzak chłodnice i kompesor :kwasny:

Opublikowano

bez przesady wcale nie trzeba odkręcać zderzaka ani chłodnicy wiem bo ostatnio wyciągałem u siebie i też kanału nie posiadam ale dało rade tylko musisz odkręcic sprężarke od klimy i potem to już pujdzie,fakt żedostęp nie jest dobry ale jeśli posiadasz dobre klucze to spokojnie odkręcisz

Opublikowano

Ja tam niewiem czy przesadzam ale tak pisze w kasiążce i tak tez zrobiłem. Kolego STO_PROCENT poslij na pw mi twojego meila to ci posle fotki z ksiazki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

problem z rozrusznikiem juz rozwiązany :dance:

okazało sie ze nie jest łatwo go wyjąc bez kanału ale "da sie" ja musiałem odkręcic wspornik zeby rozrusznik mogł sie cofnąc

okazało sie że tuleje były wybite koszt naprawy 40 zł

wymontowanie i zamontowanie rozrusznika zajeło nam 2,5 godziny

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Możesz powiedzieć jakie były objawy zużytych tulejek w rozruszniku?

Opublikowano
  • Autor

objaw był taki że pomimo nowych świeć trzeba było kręcic około 2-3 sekund zamin zapalił

Po naprawie 1 sekunda to za dużo :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie trzeba kręcić te 2 sekundy na pewno. I jakiś dziwny szum przy tym słychać.[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 23:52_________________________________________________Zmieniłem tulejki i szczotkotrzymacz teraz jest kozacko pali od strzała :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.