Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwanie szyby, automatyka wycieraczek


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było to już poruszane na forum, ale w każdym bądź razie nie znalazłem. Rozchodzi się o to, czy istnieje możliwość wyłączania (bądź opóźnienia) pracy wycieraczek po spryskaniu sobie szyby? Chodzi mi o to, iż wycieraczki pracują na suchej szybie, płyn nie zdąży mi napryskać, co za tym idzie, przednia szyba się bardziej rysuje. Dałoby rade zVAGować tak, żeby po spryskaniu szyby wycieraczki się nie włączały automatycznie, bądź później? Wolałbym sobie napryskać ile wlezie a potem ładnie to ściągnąć wycieraczkami, jak w poprzednim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa, tylko pierwsze wycieraczki, potem dopiero płyn. No nic, jak się nie da, to się nie da. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawy pomysl z tym opoznieniem :gwizdanie:

Nie tylko w B6 jest tak ze najpierw wycieraczki a potem plyn, w moim B7 jest identyko co prawda roznica jest minimalna ale jest.

Tak sobie mysle ze moze pompki spryskow nie maja zaworka zwrotnego i po ich uzyciu plyn cofa sie w duzej ilosci spowrotem do zbiornika przez co zalaczajac wycieraczki jest ta zwloka.

A moze by tak wymyslec jakis zaworek w zaraz przy wejsciu przewodow do maski :mysli:

Chlopaki wymyslali spryski mglowe od golfa 5 itp, tyle ze nie pasja P&P ale duzo lepiej pryskaja na szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...