Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Kostka mini iso pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

wszystkich

mam pewien problem a na forum jeszcze o tym nie był . mam audi a4 b5 z standardowym radiem chorus 1 i jest do niego podłączona kostka mini iso której przewody powinny iść do wzmacniacza

moja niuńka natomiast nie ma wzmacniacza a chciałbym taki zainstalować i podpiąć wreszcie tylne głośniki

szukałem w bagażniku jakiś kabli i znalazłem tylko od zmieniarki :confused4:

czy ktoś może się orientuje gdzie idą fabryczne kable od wtyczki mini iso?

pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:01_________________________________________________czy niebieska kostka taka jak mini iso w bagażniku jest do jakiegoś wzmacniacza ?

Opublikowano

czy masz instalacje: głośniki w 4 drzwiach + sub (tylna pólka) ? Czy jest to BOSE?

Opublikowano

czy ktoś może się orientuje gdzie idą fabryczne kable od wtyczki mini iso?

żółta - wyjście liniowe do systemu aktywnego

zielona - wyjście na wyświetlacz między zagearami

niebieska (o którą pytałeś) - do zmieniarki

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ja mam tylko 2 głośniki w przednich dzwiach

:embarrassed:

a chce podłączyć wzmacniacz i zamontować z tyłu też głośniki

lecz chciałem zastosować istniejąca instalację

wczoraj rozbierałem kąsole i wyszło mi że kable z niebieskiej wtyczki wychodżącej w bagażniku zaczynają sie w mini iso c1

czy napewno nie są to kable do wzmacniacza ??

Opublikowano

jak masz dwa głośniki to nie masz wzmacniacza ani suba fabrycznego. Jak fabrycznie nie masz w tylnich drzwiach głośników to trzeba conajmniejzmienić boczek, w tylnią półkę to też nie powali odnośnie sceny dźwiękowej.

Chcesz to sensownie zrobic to:

- zapodaj lepsze głośniki w przednich drzwiach

a) średniej klasy 13 w zestawie odseparowanym

B) średniej klasy 16 w zestawie odseparowanym (potrzebna przebudowa boczku lub instalacja panelu)

- wygłusz drzwi przednie

- kup sub w skrzyni + wzmacniasz mono (lub 2 kanałowy)

lub

- kup wzmak 4 kanałowy (zasili przód i suba)

w dalszym etapie rozeznasz temat radia bo szału nie robi ... poprostu jest przestarzałe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.