Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Programowanie pilota centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moduł komforu vag widzi dopiero od 97 roku (jesli by opcji a zazwyczaj byl)

  • 1 rok później...
Opublikowano

poradźcie co mam zrobić bo kupiłem autko z jednym kluczykiem i kiedy chciałem sprwdzic jaką baterie kupić żeby wymienić bo już słabo działała to mi sie skubaniec rozkodował i nawet nie mam sie jak do auta dostac i nie wiem co dlej z tym fantem bo nawet nie mam w klamkach dziurek na kluczyk

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

witam serdecznie... kupiłem auto z jednym kluczykiem typu scyzoryk działal normalnie do czasu gdy padły baterie gdy je wymienilem juz nie dzialal.mam tylko jeden klucz i nie mam pojecia jak zaprogramowac probowalem mnostwo sposobow i nic prosze o pomoc

Opublikowano

witam serdecznie... kupiłem auto z jednym kluczykiem typu scyzoryk działal normalnie do czasu gdy padły baterie gdy je wymienilem juz nie dzialal.mam tylko jeden klucz i nie mam pojecia jak zaprogramowac probowalem mnostwo sposobow i nic prosze o pomoc

wszędzie masz zaślepki-to wyjmij jedna,masz ich trzy-w drzwiach i bagazniku
Opublikowano

nie wiem za bardzo o jakie zaslepki chodzi... jestem zielony

Opublikowano

nie wiem za bardzo o jakie zaslepki chodzi... jestem zielony

w tych miejscach,gdzie powinien być zamek w drzwiach Twoich i pasazera i bagaznik :wink4:
Opublikowano

dzieki bardzo bede szukał haha.odezwe sie czy pomogło. pozdro[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 10:27_________________________________________________nie dalem rady :wallbash::embarrassed: jest moze jakis inny sposob?

Opublikowano

Nie działa pilot po wymianie baterii czy nie możesz otworzyć samochodu? U mnie po wymianie baterii też pilot przestał działać - wsadziłem kluczyk do zamka od kierowcy przekręciłem w lewo jednocześnie naciskając któryś guzik na pilocie. Tylko uważaj żebyś nie miał przymarzniętych szyb bo u mnie przy tej operacji otworzyła się szyba od kierowcy. Po tej operacji pilot zaczął działać.

Opublikowano

witam serdecznie... kupiłem auto z jednym kluczykiem typu scyzoryk działal normalnie do czasu gdy padły baterie gdy je wymienilem juz nie dzialal.mam tylko jeden klucz i nie mam pojecia jak zaprogramowac probowalem mnostwo sposobow i nic prosze o pomoc

Przepraszam Cie Bartku,ale pomyliłem Twojego posta z postem wyżej i odpisałem całkowiecie nie na temat-co do Twojego problemu,jakich sposobów programowania juz próbowałeś?
Opublikowano

Nie działa pilot po wymianie baterii czy nie możesz otworzyć samochodu? U mnie po wymianie baterii też pilot przestał działać - wsadziłem kluczyk do zamka od kierowcy przekręciłem w lewo jednocześnie naciskając któryś guzik na pilocie. Tylko uważaj żebyś nie miał przymarzniętych szyb bo u mnie przy tej operacji otworzyła się szyba od kierowcy. Po tej operacji pilot zaczął działać.

nie dziala tylko pilot.probowalem Twojego sposobu i tez nie pomoglo.probowalem wsadzac do stacyjki kluczyk pozniej do zamka przekrecic w prawo naciskajac guzik od zamkniecia w lewo naciskajac guzik od otwarcia wyciagnac kluczyk wcisnac zamknij otworz i nic..dzwonilem do serwisu i koszt zaprogramowania dochodzi nawet do 350 zl wolalbym te pieniazki w jakis inny sposob wydac hahaha.sa jakies inne kombinacje?przykladalem pilot do radia i wciskalem guziki i bylo slychac szumy wiec chyba jest sprawny.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 14:02_________________________________________________PS nic nie szkodzi Dominguez
Opublikowano

no to pozostaje tylko Vag-tu masz filmik,jak to sie robi w B6,ale w B5 jest podobnie

podjedz na spota na pewno ktoś ma vaga i Ci pomoże :wink4:

Opublikowano

dziekuje bardzo za pomoc i zainteresowanie.dzisiaj kolega sprobuje mi to zrobic vag-iem.jeszcze raz dzieki i pozdro

Opublikowano

Witam,

koledzy u mnie problem z centralnym wygląda troszkę inaczej. Przeszukuję formu ale jakoś nic nie mogę odnaleźć sensonwego. A mianowicie:

padł mi aku. Podczas kręcenia (przy padającym aku) zamknęły mi się drzwi - podczas gdy kręciłem rozrusznikiem, przygasły kontorli i zamknęły się drzwi.

Wsadziłem nowy aku i teraz centralny nie hula. Próbowałem zakodować wg. instrukcji z książki serwisowej ale nie pomogło. Baterie wymieniałem przed zimą. Jest jeszcze jakieś wyjście poza VAG-iem?

dzięki

Opublikowano

jeśli nie możesz "ręcznie" użyj VAGa :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.