Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] długi postój samochodu w garażu bez odpalania


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do Szanownych klubowiczów, a mianowicie: ostatnio dość rzadko wyjeżdżam z garażu swoim audikiem tzn raz na 5 dni i moje pytanie brzmi czy taki postój niema wpływu negatywnego na silnik czy te 5 dni bez jeżdżenia nie mają negatywnego wpływu na silnik jest to 1,9 AFF (ten 75 KM). Proszę o odpowiedzi na moje pytanie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy jak wyjeżdżam to przejeżdzam co najmniej 20-30 km jednorazowo tak żeby silnik rozgrzał się do normalnej temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszysz rózne opinie

Ze najlepiej odpalic go codziennie na kilka minut badztez nie.

Ja uważam ze nic sie nie stanie tylko musisz dobrze go rozgrzac i nie katowac odrazu gdy juz odpalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale tak chciałem wiedzieć czy taki postój nie zaszkodzi mojemu audikowi ale w tygodniu nie mam kiedy jeździć nie dawało mi to spokoju czy sam nie szkodzę tymi przestojami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski:

murzyn ma racje nie ma wplywu.

ale jezeli robisz male przebiegi, pamietaj zmieniac olej przynajmniej co rok lub czesciej, nie czekaj az osiagniesz odpowiedni przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kamil pisze tylko jakies dziwne posty :kox:

Stosuj sie do 10 przykazan dla TDI i bedzie wszystko hulac jak tramwaje na 1 maja :afro:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 21:57 _________________________________________________

pamietaj zmieniac olej przynajmniej co rok lub czesciej, nie czekaj az osiagniesz odpowiedni przebieg.

i do kilku innych zasad.

10 przykazan dla TDI jest mistrzosko opracowane w FAQ diesla przez kolege baskeciora, co z zjadl chyba zeby na 1zeciorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...