Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wybór głośnika basowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...mam wzmacniacz HIFONICS ZEUS ZX6400 170watts *4...

i mam prośbe o dobór skrzyni lub tuby po ten wzmacniacz...zarówno może też być sam głośnik...z góry dzięki...

pozdrawiam

Opublikowano

mało trochę info, 170 Watt w RMS czy szczytowej, mam doświadczenie z subami Rockford Fosgate i Orion i są godne polecenia, jak już to tylko w skrzyni, tuba jest dobra do Calibry :polew:

zerknij tutaj www.audiocomplex.pl może coś dobierzesz

Opublikowano

Nie piszesz jak bardzo chcesz się "angażować" w te audio ... szukaj w subach 25cm i 30cm

masz wyjścia:

- szukasz suba razem z obudową (dedykowaną),

- szukasz sam głośnik a później rezasz do niego skrzynię,

- planujesz dyskretnie zabudować głośnik w aucie - dokładnie rozeznajesz parametry pod kątem wymaganego litrażu, z reguły te zabudowy są zamknięte i pod kątem takiej zabudowy szukasz głośnik.

Opublikowano

Zapraszam do mnie. Podłączymy kilka sztuk i coś sobie wybierzesz.

Opublikowano

napisane 170 Watt więc w RMS góra 80-100, w mostku będzie z max 200 Watt RMS przy 4 OHMach, suba szukaj 200-300 Watt RMS, jakie masz bezpieczniki wpięte we wzmacniaczu ? jak 20 A x 2 to jest szansa na te 200 Watt na mostku

Opublikowano

2 X 340 Watts RMS into 4 Ohms ma ten wzmak.

Ile autor chce przeznaczyć na głośnik??

Opublikowano

prawie 700 Watt przy bezpieczniku 60A ??? to już chyba marketing

Opublikowano

To jest wartość rms w mostku a nie na kanał podana ze specyfikacji wzmaka.

Opublikowano

nie robiąc OT nawet w mostku musi być czymś napędzany więc z tą wartością jest i tak przesadzone i to jeszcze przy 4 OHM, rozumiem 2 albo 1 OHM

Opublikowano

To jest budżetowy wzmak więc nie jest ważne co ma zasilić (lub czym ma być zasilany) ale ważne ile mocy wygeneruje :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bezpiecznik jest 60 A...

a co polecacie jakis dwu cewkowy czy jedno??skrzynia czy tuba...i jakiej firmy??

jakies propozycje bym prosił...

Opublikowano

Rozumiem że cena nie gra roli??

Opublikowano
  • Autor

no jak caly ze skrzynia to tak mysle do 800 zł[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:18_________________________________________________może być rownież za 300zl lub 400zl...ma to być do kombika[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:18_________________________________________________i nie musi rozwalac samochodu byle byl piekny czysty gleboki bas

Opublikowano

za 800 - 1000 powinienieś dostać sub Oriona w skrzyni zamkniętej i 300 RMS, mam coś takiego pod wzmacniaczem Oriona, skrzynka 18 litrów i daje radę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.