Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne zachowanie podświetlenia liczników ??


zsakul85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Mam problem ze słabo świecącymi budzikami.

Wiem że wiele razy był ruszany temat podświetlenia zegarów ale nigdzie nie spotkałem się z rozwiązaniem mojego problemu dlatego ten post.

Podobno do regulacji jasności służy lewe pokrętło pod obrotomierzem i tu moje zdziwienie jak okazało się że nie działa ;( .

Mam licznik z elekt. zegarkiem który bez problemu można tym pokrętłem regulować.

Z ciekawości chwytam za prawe - - kręcę w lewo ściemnia się po czym gaśnie , kręcę w prawo robi sie jaśniej ale cały czas słabo i przerywa podczas kręcenia :confused4:

Jakoś nie potrafię tego skumać o co chodzi :blink: .

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem lub może można jakoś sprawdzić czy wszystko jest ok. :notworthy:

Co do liczników to też mam przypadek kłamania o 1/4 temperatury i paliwa. Może to wszystko wina procka?? tylko co procesor do podświetlenia??

Proszę o pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się ze to jest potencjometr który bezpośrednio ściemnia żaróweczki /diody i powinno pomóc wyjęcie go, otworzenie i psykniecie "kontaktem" (do potencjometrów) http://allegro.pl/kontakt-pr-do-czyszczenia-potencjometrow-60ml-i1490097613.html (dostępny w każdym elektronicznym i większości elektrycznych pewnie też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najgorzej jak ktos robie problem z czegos co tak naprawde jest poprawne. W tych licznikach prawe pokretlo pod predkosciomierzem jest od sciemniania :) i tylko ono to pod zegrakiem jest do ustawiania zegarka i testow ktore pokazuje na FISie jak jest oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...