Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Środki czystości do czyszczenia wnetrza auta


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Oraz coś rozsądnego do czyszczenia felg aluminiowych ?

jeśli masz syf na feldze którego nie można domyć ani wyczyścic polecam ALOT , pędzlem napuścisz(bo to jest środek mocny) i spłukasz pod cisnieniem i fela jak nowa a jeśli felgi masz ok a chcesz tylko by ładnie wygladały to bardzo tani a dobry jest środek LŚNIĄCA FELGA

Ok będę testował i podzielę się opinią. Dzięki za rady :notworthy: później powiem jak było i co zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu zamierzam wypożyczyć Puzzi'ego 200. Ile proszku schodzi na jedno auto? Mam kilka samochodów do wyprania, także bym musiał wiedzieć ile proszku zakupić + 4 dywaniki małe do przelecenia ;) Jeszcze takie pytanko, wystarczy wyprać karcherem z proszkiem rm760 czy dodatkowo jeszcze przelecieć to trzeba karcherem z czystą wodą bez proszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RM760 jest bardzo wydajny, jedno opakowanie powinno starczyć na 3 może 4 auta, pamiętaj, woda ani gorąca ani zimna, powinna być letnia, szczotka ze średnio twardym włosiem też może się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na czyszczenie tapicerki na siedzeniach to nawilżane chusteczki dla dzieci, z biedronki, za 4 zł. Na wyczyszczenie dwóch foteli przednich idzie ok. 1/4 paczki. Efekt rewelacyjny, wszystkie plamy po zimie zeszły bez problemu, a siedzenia wyglądają jak wyprane. po czyszczeniu oczywiście trzeba wysuszyć, czyli pootwierać drzwi, przy temp temp 15+ stC. Chusteczkami można świetnie też "wyprać" tapicerkę na podłodze, tylko najpierw odkurzyć. W 2-3 godziny można uzyskać naprawdę świetny efekt, widać i czuć czystość i świeżość w środku.

Można nimi tez czyścić plastiki, zmywają ładnie brud.

Oczywiście najpierw sprawdźcie sobie na małym fragmencie tapicerki, czy przypadkiem nie pozostają jakieś plamy, raczej nie powinny.

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o czyszczenie podsufitki to benzyna ekstrakcyjna sprawuje się naprawdę dobrze. Mechanik upierdzielił mi kiedyś trochę i wtedy zdała egzamin. Nanosisz na czystą białą szmatkę i trzesz. Potem wietrzysz auto i po kłopocie. Być może i ona pomoże w czyszczeniu foteli. Choć sam nie sprawdzałem.

Nie zostały Ci na tej podsufitce zacieki?Plamy to nie bo ekstrakcyjna nie jest tłusta ale zacieki?

Tylko bez tarcia podsufitki - zmechaci się. Delikatnie dotykasz i przecierasz. Nie będzie żadnych zacieków i innych takich :>. Sprawdzone na moim samochodzie i klientach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam proszek do czyszczenia dywanów karcher - można kupić na gramy (bo 1kg kosztuje coś ok.250zł) rozrabia się to z woda i czyści firanką. Schodzą wszystkie plamy z foteli, podsufitki. Koszt niewielki a efekt ładny, sam czyściłem u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...