Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Potrzebna pomoc klima


awapldk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko , mam przed sobą kawałek drogi do przejechania i problem jest taki że coraz bardziej kuleje mi sprężarka klimy (łożysko co raz bardziej wyje !) a chciał bym tą awarie naprawić już w domu. Moje pytanie jest takie czy można by było tymczasowo ominąć sprężarkę klimy paskiem który napędza jednocześnie alternator i klimę tzn. założyć pasek od wersji bez klimatyzacji ? czy ktoś już to robił ? czy jest to możliwe ? motor 2.8 ACK 193 KM proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij tylko pasek od klimy a drugi od alternatora i wspomagania zostaw, a będziesz miał spokój od czasu naprawy łożyska na klimie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vdm:) pomyliły sie tobie motory:)w benzynowych v6 jest jeden pasek:)heh a jezeli chodzi o mozliwosc załozenia krótszego paska to pewnie nie bedzie z tym problemu.Jak były takie motory bez klimy to pewnie i pasek bedzie w sklepie a jak nie bedzie to mozna napewno jakąs długośc dopasowac i załozyc.ale jestem ciekaw jakby to sie zgrywało razem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vdm:) pomyliły sie tobie motory:)w benzynowych v6 jest jeden pasek:)heh a jezeli chodzi o mozliwosc załozenia krótszego paska to pewnie nie bedzie z tym problemu.Jak były takie motory bez klimy to pewnie i pasek bedzie w sklepie a jak nie bedzie to mozna napewno jakąs długośc dopasowac i załozyc.ale jestem ciekaw jakby to sie zgrywało razem :mysli:

kumaty gość w sklepie moto dobierze Ci bez problemu długość paska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za wprowadzenie w błąd :embarrassed: :gwizdanie:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za pomoc oddałem dziś autko do warsztatu zobaczymy co da się z tym zrobić :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 16:27_________________________________________________No i wszystko pasuje i działa jak powinno :> czyli pasek pasuje od wersji bez klimatyzacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...