Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] G.L.I-AVUSY 17" z S4+soczewki HELLA i xenon z S4+gleba EIBACH+gril S4


Fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto parę fotek mojego autka :) Jest to zwykły jak w temacie(gnojek ,lewus,inwalida) :lewostronny , diesel , przednionapędowy :kwasny: mam go od niedawna i jak na razie to nic z nim nie robiłem tzn wiadomo płyny itp oraz zdjąłem zbędne znaczki audi z przednich błotników , chlapacze oraz część oznaczeń z tylnej klapy ,zmieniłem kierunki błotników na białe i odkręciłem haka :dance:. Co do planów to z polski podąża do mnie paczka z Avusami z eSy , przód ori lampy z xenonem helli z eSki , kierunki , gril oczywiście z eSy , springi -30 Eibacha i końcówki wydechu nie inne jak te co ma eSka :evil: jak dojdzie paczka i założe te graty to foty na pewno tez będą :thumbup: Z pilniejszych zakupów to zostaje jeszcze komplet zderzaków i progów z mojego ulubionego modelu :notworthy: . Co do środka to zwykły golas czyli przód elektryka ,dach elektryka i tyle :/

img0998hd4.th.jpg img1001pt1.th.jpg img0994ku7.th.jpg img0995zm2.th.jpg img0996bt5.th.jpg 49512196vu9.th.jpg

AVUS-y

e938c7627974be71m.jpg 61728f309b92edd3m.jpg

XENON

3eced3bfba38f8e6m.jpg 1f42bd9257ea606bm.jpg 23696d4255ad77f5m.jpg 8a9fb29ad9eccb5bm.jpg eb2d22833df445a1m.jpg

EIBACH

adfaade3bf034e27m.jpg 745ef23f4f6ae4e0m.jpg 3ddde0a7386227e9m.jpg

Gril

bfad263fcc0484f5m.jpg 3f1a194d615307d3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na zadbana bestie :th: tak z ciekawosci jesli moge wiedziec, ile ma przebiegu i ile zaplaciles za to? sam kilka tygodni temu kupilem tutaj a4 i chce porownac ;)

a co do lamp sprowadzanych z polski, nie bedziesz mial problemow na nct pozniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupiłem pod Belfastem :) , przebiegu ma 120tyś mil a co do lamp to niema problemu bo S4 ma taka przesuwkę która zmieniasz kąt z lewostronnego na prawostronny :) . Czwórka naprawdę zadbana o co ciężko na przykład w Dublinie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie Fish :P długo zwlekałeś z pochwaleniem sie na forum :a4fan: mam nadzieje że po rezanku zamieścisz sesyjkę również na AKP :) zapowiada się ciekawie :th: pozdro

ps. kolorek zajebist.... też mam taki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie Fish :P długo zwlekałeś z pochwaleniem sie na forum :a4fan: mam nadzieje że po rezanku zamieścisz sesyjkę również na AKP :) zapowiada się ciekawie :th: pozdro

ps. kolorek zajebist.... też mam taki :P

dzięki :) ,zwlekałem , bo późno sie zarejestrowałem na A4 forum no i fotki trzeba było jakieś trzasnąć a z tym to już w ogóle czasu nie było , i oczywiście autko po rezanku będzie na AKP , ale tu na forum :a4fan: też nie omieszkam wstawić fotek :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał kolega ,że lampy od Ski bedzie zakładał!! ciekawe plany, niekaż nam długo czekać na efekty. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał kolega ,że lampy od Ski bedzie zakładał!! ciekawe plany, niekaż nam długo czekać na efekty. pozdro

dokładnie tak jak piszesz , sorki tylko bo sie nie określiłem dokładnie , zakupiłem orginalne lampki z xenonem z S4 firmy Hella :) , sam mam nadzieje że szybko w miarę sie z tym uwinę i zapodam fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ładna :a4fan: światła tylnie zmieniałeś? czy mi się wydaje...

Dzięki , co do tyłu to nie ,nic nie było ruszane , lampki są orginalne :) [br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 17:03 _________________________________________________[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 15:51 _________________________________________________pora odkurzyć troszke temacik :wink4: no i tak paczka z gratami doszla ale jakoś tak czasu niebyło bawić się z tym ale cos tam po troszku grzebie się :przebiegly: zdjecia na szybko po założeniu fel :cool:

Avusy z S4

e938c7627974be71m.jpg

Na razie wygląda ja wóz drabiniasty :decayed: dlatego mam nadzieje że uda mi sie w tym tygodniu posadzić ją lekko na glebie i wymienić wachacze :dance:

61728f309b92edd3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek :thumbup: teraz tylko gleba tak jak mówisz i do tego tylko soczewki - xenon i autko jak marzenie :th: Bardzo dobry zakup, ile te felgi? (jeśli można wiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem fajnie... tylko trochę jak terenówka wygląda :tongue4:

Na glebe z nim! i proponuje przepolerować końcówki wydechu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki i tak jak mówicie , teraz w pierwszej kolejności Xenon i gleba , więc oto fotki z rezanka Xenoników :)

zestaw soczewek Helli z xenonem z Audi S4 :drool: kupiłem dzielone bo takie były w pierwszych modelach S4 które wyszły z takimi jak ja mam kwadratowymi kierunkami na błotniku i takimi samymi lampami z tyłu :przebiegly: Wszysko wyszło super tylko musze jeszcze pobawić sie i pozmieniać piny w silniczkach od lamp bo troszke inaczej ida niż w valeo :blink:

3eced3bfba38f8e6m.jpg

1f42bd9257ea606bm.jpg 23696d4255ad77f5m.jpg 8a9fb29ad9eccb5bm.jpg eb2d22833df445a1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak chcę!!! :foch: hehehe żartuję :wink4: Bardzo dobra modyfikacja! Idealnie, właśnie o tym samym cały czas myślę... Tylko pieniążków jak nie było widać tak nadal nie ma :decayed: Ale jeszcze troszkę jeszcze troszkę... Widzę że ostatnio miałeś spory przypływ gotówki :naughty: Dwie takie modyfikacje jedna po drugiej to spory wydatek :P Pogratulować :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze właśnie o to chodzi :thumbup::hi: ten zabieg będzie następny w kolejce u mnie :slina: naprawdę boskie lampki :drool: tylko pogartulowac :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale to jeszcze nie koniec walki z lampami bo te silniczki muszę uruchomić :kox:

Widzę że ostatnio miałeś spory przypływ gotówki

e tam nie przypływ gotówki ,tylko cały listopad i grudzień siedziałam przed kompem rano i wieczór i w wyszukiwarki na allegro i ebeyach wpisywałem S4 :naughty: ale opłaciło sie jak widać :thumbup: [br]Dopisany: 01 Luty 2008, 15:10 _________________________________________________no i czas na glebe :naughty: są to nówki springi firmy EIBACH (http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=5938&t_id=33&d_id=90157 ) , oraz przy okazji dwu dniowych :kwasny: zmagań z wymiana springów wymieniłem tez przednie banany :dance: warunki hardcore :decayed: start 20.30 wieczór ,temp 4st , osiedle i lampka podpięta pod akumulator :polew: jeden wieczór tył drugi przód , ale już po :th:

adfaade3bf034e27m.jpg 745ef23f4f6ae4e0m.jpg 3ddde0a7386227e9m.jpg

powiem tak wygląda super (jakaś porządna sesyjka zdjęciowa wkrótce) , ale jazda to już poezja , można naprawdę nieźle pośmigać sobie w zakręcikach , furka trzyma sie super, szybkie zmiany pasa nie powodują już bujnięć całego auta , Eibach podaje około - 30 , i mi się wydaje że to jest super rozwiązanie do codziennej jazdy , auto nie skacze na dziurach jak przy większych glebach i da się nim bez problemu przejeżdżać przez progi za to jest naprawdę teraz przyjemniejsza jazda i banan na twarzy przy każdym zakręcie i rondzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie-tak właśnie nalezy robić furki-ładna prezencja autka :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no pieknie to wszystko Tobie wyszlo, pozazdroszcze.. sam mam bardzo podobne plany, ale jak narazie nie moge nic odlozyc, co chwile jakies nieplanowane wydatki sa i tak juz przez 2 miesiace :thumbdown:

jeszcze mi tylko powiedz jaka firma wysylales paczke do irl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no pieknie to wszystko Tobie wyszlo

no dzięki heeheehe ale to jeszcze nie wszystko :naughty: :gwizdanie:

jeszcze mi tylko powiedz jaka firma wysylales paczke do irl?

no firm jest pare ,ale po sprawdzeniu ich ofert najbardziej podpasowała mi ta firma http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=15&podstrona=28 wszystko doszło nie uszkodzone i czas jaki szła to 3 dni :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...