Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka pasów


aniolwadowic

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego od razu bity?? Wcześniej było ok?? Podepnij vaga- może jakieś błędy?? Sygnał dźwiękowy jest przy niezapiętych pasach czy tylko kontrolki brak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może oznaczać,że czujnik w pasach nie działa :wink4: ewentualnie mata na siedzeniu,która ma za zadanie "podpowiedzieć" systemowi,że ktoś jest na siedzeniu i ma zapiąć pas-jeśli kontrolka się nie zapala-raczej mata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wcześniej się zapalała,bez względu na to,czy ktoś siedział na fotelu,czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:42_________________________________________________wogole nic sie nie zapala chodzi mi o ta kontrolke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D

chodzi o to,żeby wpisać na początku tematu prefiks o jaki model auta chodzi,ew.jaki silnik-jest prościej udzielić porady,wiedząc z jakim autem/modelem nmamy do czynienia :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:42_________________________________________________wogole nic sie nie zapala chodzi mi o ta kontrolke

A może wogóle nie masz czujnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha teraz juz bede wiedzial dziekuje. a kto moze miec taki vag ?? czyli nalezy podpiac do kompa[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________heh wlasnie nie wiem , i sie zastanawiam[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:46_________________________________________________wydawalo sie mi ze w tej audicy juz powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz kontrolke to nie znaczy że masz czujnik. Vag na bank maja chłopaki na spotach w kraku. Podjedź, pogadaj i Ci fure ogarną. Info odnośnie spotów masz w dziale "zlociki i spociki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok serdeczne dzieki bo juz mialem czarne mysli a tak to mnie troche uspokoiliscie, moze nie mam tej funkcji

jeszcze szybciej i prościej-sprawdz w kodach wyposażenia auta,czy masz kod 9P3 jeśli nie masz-nie masz czujnika zapiętych pasów i zanim zapytasz-kody masz w książce serwisowej auta lub w przedziale koła zapasowego :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie znajde jeszcze info jaki dokladnie silnik czy avf czy inny ??[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:53_________________________________________________aha bo ksiazki serwisowej nie mam, czyli gdzies kolo kola zapasowego tam bedzie pisalo te kody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha bo ksiazki serwisowej nie mam, czyli gdzies kolo kola zapasowego tam bedzie pisalo te kody

będą kody i model silnika-taka wlepka wielkości 10x10cm,z niezrozumiałymi zestawami liter i cyfr :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...