Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kontrolka pasów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanko bo zauwazylem ze nie zapala sie kontrolka od zapiecia pasow co to moze oznaczac ze auto bylo bite??

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Opublikowano

Dlaczego od razu bity?? Wcześniej było ok?? Podepnij vaga- może jakieś błędy?? Sygnał dźwiękowy jest przy niezapiętych pasach czy tylko kontrolki brak??

Opublikowano

to może oznaczać,że czujnik w pasach nie działa :wink4: ewentualnie mata na siedzeniu,która ma za zadanie "podpowiedzieć" systemowi,że ktoś jest na siedzeniu i ma zapiąć pas-jeśli kontrolka się nie zapala-raczej mata

Opublikowano
  • Autor

wogole nic nie ma po wlaczeniu zaplonu itp.[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________jak by jej wogole nie bylo albo byla wylaczona

Opublikowano

a wcześniej się zapalała,bez względu na to,czy ktoś siedział na fotelu,czy nie?

Opublikowano
  • Autor

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:42_________________________________________________wogole nic sie nie zapala chodzi mi o ta kontrolke

Opublikowano

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D

chodzi o to,żeby wpisać na początku tematu prefiks o jaki model auta chodzi,ew.jaki silnik-jest prościej udzielić porady,wiedząc z jakim autem/modelem nmamy do czynienia :wink4:
Opublikowano

ja mam to auto od srody wiec jestem zielony prosze o wyrozumialosc ( a co oznacza ten prefix ) bo go nie daje i administrator sie zlosci:D[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:42_________________________________________________wogole nic sie nie zapala chodzi mi o ta kontrolke

A może wogóle nie masz czujnika...

Opublikowano

a skąd wiesz,że masz kontrolkę pasów?

Opublikowano
  • Autor

aha teraz juz bede wiedzial dziekuje. a kto moze miec taki vag ?? czyli nalezy podpiac do kompa[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________heh wlasnie nie wiem , i sie zastanawiam[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:46_________________________________________________wydawalo sie mi ze w tej audicy juz powinno byc

Opublikowano

To że masz kontrolke to nie znaczy że masz czujnik. Vag na bank maja chłopaki na spotach w kraku. Podjedź, pogadaj i Ci fure ogarną. Info odnośnie spotów masz w dziale "zlociki i spociki"

Opublikowano
  • Autor

ok serdeczne dzieki bo juz mialem czarne mysli a tak to mnie troche uspokoiliscie, moze nie mam tej funkcji

Opublikowano

ok serdeczne dzieki bo juz mialem czarne mysli a tak to mnie troche uspokoiliscie, moze nie mam tej funkcji

jeszcze szybciej i prościej-sprawdz w kodach wyposażenia auta,czy masz kod 9P3 jeśli nie masz-nie masz czujnika zapiętych pasów i zanim zapytasz-kody masz w książce serwisowej auta lub w przedziale koła zapasowego :wink4:
Opublikowano
  • Autor

a gdzie znajde jeszcze info jaki dokladnie silnik czy avf czy inny ??[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:53_________________________________________________aha bo ksiazki serwisowej nie mam, czyli gdzies kolo kola zapasowego tam bedzie pisalo te kody ??

Opublikowano

aha bo ksiazki serwisowej nie mam, czyli gdzies kolo kola zapasowego tam bedzie pisalo te kody

będą kody i model silnika-taka wlepka wielkości 10x10cm,z niezrozumiałymi zestawami liter i cyfr :wink4:
Opublikowano
  • Autor

teraz kukalem i np mam pisze tam 96kw silnik awx, np: na nalepce jest tylko jedna 9Q2i zadnej innej[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:03_________________________________________________innej zaczynajacej sie na 9...

Opublikowano

no to nie masz czujników pasów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie bo juz sie przestraszylem, czyli na tej kartce jest wszystko wymienione co mam w aucie :D . jeszcze raz dzieki wielkie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.