Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Quattro a rozmiar opon


Jarkost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko. Właśnie zmieniłem koła w swoim audi na letnie ale zauważyłem że jedna para opon jest trochę bardziej zjechana, różnica pomiędzy dwoma parami opon jest jakieś 4mm i tu moje pytanie: czy w quattro jest dopuszczalna taka różnica bo gdzieś czytałem że koła powinny mieć taki sam rozmiar.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspektor -nabijasz se tylko licznik postów czy taki oczytany jesteś, jeśli było sto milionów razy to pewnie wiesz, wystarczy napisać tak albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspektor -nabijasz se tylko licznik postów czy taki oczytany jesteś, jeśli było sto milionów razy to pewnie wiesz, wystarczy napisać tak albo nie.

To chyba ty chcesz sobie nabić posty, bo wątek założony jest w nieodpowiednim dziale (w dziale o oponach licznik nie bije) a po drugie skoro nie potrzeba ci nabijania postów to po co zakłądasz nowy wątek zamiast poświęcić 5 minut i poszukać?

Tyle z mojej strony. Sory za OT.

Wg. mnie temat do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział wydaje mi się jak najbardziej odpowiedni, bo nie chodzi mi czy takie opony nadają się do jazdy bo mają bieżnik jakiejś tam grubości, pytanie jest czy różnica 3-4mm na osiach ma jakiś wpływ na układ napędowy-(Torsen-a).

A tak pozatym to licznik mi dynda czy jest tam cyferka 1 czy 1001, napisałem nowy wątek bo potrzebowałem szybkiej odpowiedzi i otrzymałem :

-"Było sto milionów razy"

-"To chyba ty chcesz sobie nabić posty, bo wątek założony jest w nieodpowiednim dziale (w dziale o oponach licznik nie bije)"

Poco się wypowiadać jeśli się nie ma nic do powiedzeni na dany temat, a podobnych tematów szukałem - może źle szukałem-sory. Temat i tak do zamknięci bo po wyczerpujących odpowiedziach dwóch panów zamówiłem komplet nowych opon.

Dzięki panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...