Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] [B5 Avant] Alarm i czujka Votex, do rozgryzienia


ukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i Panie :naughty: , otóż zaczął wariować mi centralny, sam się zamykał, przycisk wewnątrz od centralnego tylko zamykał, juz nie otwierał, i z dnia na dzień było coraz gorzej, pogrzebałem przy pompce i znalazłem coś takiego http://www.google.pl/images?q=Votex+4m1046v3d&um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&tbs=isch:1&filter=0&biw=1366&bih=578 ,po odmontowaniu tego wszystko wróciło do normy, nawt szyby zaczeły się domykać :> , nie mam do tego żadnego pilota, czy można so tego czegoś dokupić jakis, i co to wogóle jest? moze ktoś rozumie Niemiecki, to prosiłbym o wytłumaczenie mi tej stronki bo ja nic nie sprecham

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:04_________________________________________________No Panowie czy nikt nie słyszał, nie widział tego czegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego u siebie. Jest to sterownik centralnego zamka. Pilotów do tego raczej nie dostaniesz. Ja wywaliłem to ustrojstwo bo i tak dokładałem alarm. Druga sprawa piloty do tego centralnego miały w moim przypadku bardzo kiepski zasięg.

BTW w dziale sprzedam ktoś miał do sprzedania ostatnio centrale alarmową i piloty votex generalnie powinny podejść ale nie dam sobie ręki uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wybór jest duży. Ja zawsze polecam coś z rodzimej produkcji i z atestem : np. Proxima , Seo, Legendford. Do tego jakieś ultradźwięki, krańcówka na maskę , syrena, czujnik przechyłu poskładać i alarm gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dokładnie coś takiego i też to wywaliłem jak zakładałem alarm :) Mam nawet papiery z serwisu który to montował niemcowi - swoją drogą to jakość montażu pozostawiała wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...