Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zły kąt wtrysku wg VAG-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ostatnio diagnosta sprawdził na VAG-u, że mam zły kąt wtrysku. Wysłał mnie do mechanika, który jednak na podstawie odpalania i pracy silnika stwierdził, że wszystko jest OK. Auto rzeczywiście na zimnym pali bez problemu i jego dynamika też jest w normie, chociaż bez szału.

I teraz nie wiem komu wierzyć...problem też w tym, że co jakiś czas najczęściej na ciepłym silniku nie mogę auta odpalić. Wczoraj musiałem nawet odczekać 2 godziny. VAG pokazał błąd elektrozaworu wyłączającego pompę, ale przy okazji zastanawiam się, czy nie ma to też czegoś wspólnego z kątem wtrysku na pompie?

Opublikowano

który jednak na podstawie odpalania i pracy silnika stwierdził, że wszystko jest OK.

:polew: :polew: :polew: co za koleś, mądrzejszy od Vaga:wallbash: :wallbash:

...to nie polonez czy maluch że na słuch się ustawiało gaźnik itp...nie jedź tam więcej...

Opublikowano

Witam,

Ostatnio diagnosta sprawdził na VAG-u, że mam zły kąt wtrysku. Wysłał mnie do mechanika, który jednak na podstawie odpalania i pracy silnika stwierdził, że wszystko jest OK. Auto rzeczywiście na zimnym pali bez problemu i jego dynamika też jest w normie, chociaż bez szału.

I teraz nie wiem komu wierzyć...problem też w tym, że co jakiś czas najczęściej na ciepłym silniku nie mogę auta odpalić. Wczoraj musiałem nawet odczekać 2 godziny. VAG pokazał błąd elektrozaworu wyłączającego pompę, ale przy okazji zastanawiam się, czy nie ma to też czegoś wspólnego z kątem wtrysku na pompie?

jak masz problemy na cieplym to nie ma to nic wspolnego ze statycznym katem wtrysku ....

Opublikowano

na pewno wybrałeś złego mechanika któremu albo nie chciało sprawdzać lub nie potrafi obsługiwać się vagiem powinien podłączyć kompa i zczytać błędy poszukaj innego doktora który wie co ma zrobić

Opublikowano

na ciepłym silniku zawsze będzie odpalał ustawiałem teraz kąt wtrysku w pasku był 05 i na ciepłym palił od strzała a na zimnym już nie :> ach ci spece

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.