Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm z wkładką (pilotem) pod ori scyzoryk


krzysiekTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając aukcje na aledrogo znalazłem takie oto cudo i mam pytanie, czy montował ktoś u siebie coś takiego http://allegro.pl/item283768238_alarm_pilot_pod_scyzoryk_vw_audi_ts30n.html

Dokładnie chodzi mi o to czy można podpiąć domykanie szyb itd. i czy nie jest to kolejny szajs tego typu.

Myśle, że może być to fajna sprawa jeśli ktoś tak jak ja w swojej niuni niema centralnego zamka na pilot i alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Grzesiek z tej strony. :hi:

Wiesz co nie wiem może tak było tylko w moim przypadku ale ja kupiłem podobny alarm "pilot scyzoryk" i po wmontowaniu tej pchełki od immobilaizera z oryginalnego kluczyka zaczeły siadać mi piloty. Działał ok. miesiąca i siadał. :rant:

:thumbdown:Teraz jest tak ten "scyzoryk" używam jako tylko pilota a kluczyk osobno ale przecież to nie o to chodzi nie.

Dlatego uważaj kolego bo teraz wciskają różne tajwańskie g..na

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego schiller przed założeniem tematu użyłem szukajki i nie wiem czy dokładnie zrozumiałeś o co mi chodzi. A dokładniej w alarmie tym są płytki do sterowania alarmem (piloty), które wkładasz do orginalnego kluczyka "banana". Wszystko ma działać bez zbędnego przerabiania, przelutowywania i rzeźbienia płytek z pilota. Kluczyk wygląda jak orginał a nie jakiś chiński badziewny scyzoryk. Sprawa grotu i imo jest dla mnie całkowicie jasna. Pytanie tylko czy ktoś montował taki zestaw u siebie i jak to działa w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...