Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po wykasowaniu błędów


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

mam od nie dawna auto.byłem u elektryka i podpioł mi samoch.pod komputer.wykazało siedem błędów,skasował je i został sie tylko jeden "515czujnik halla g-40".moje pytanko takie.czy samochód jezeli wykazał takie błedy to chodził inaczej niż powinien,bo ja tego nie odczułem oprucz falujących obrotów od poczatku posiadania samochodu i czy po wykasowaniu takich błędów bedzie lepiej :roll: i czy ten czujnik halla odpowiada za te falujące obroty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od nie dawna auto.byłem u elektryka i podpioł mi samoch.pod komputer.wykazało siedem błędów,skasował je i został sie tylko jeden "515czujnik halla g-40".moje pytanko takie.czy samochód jezeli wykazał takie błedy to chodził inaczej niż powinien,bo ja tego nie odczułem oprucz falujących obrotów od poczatku posiadania samochodu i czy po wykasowaniu takich błędów bedzie lepiej :roll: i czy ten czujnik halla odpowiada za te falujące obroty .

Na bolęczkę falujących obrotów Twój mechanik zapewne jaky chciał to by pomógł, wystarczy czyszczenie i adaptacja przepustnicy. Po wykasowaniu błędów nic się nie zmieni w pracy silnika to jest taka jakby historia zdarzeń jakie zanotowł ECU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

gorzej by było gdyby non stop wywalał jakieś błędy, oznaczałoby to to, że coś go "boli" a tak to po prostu kiedyś miał problem i został on rozwiązany

[ Dodano: 2006-09-10, 00:23 ]

wystarczy czyszczenie i adaptacja przepustnicy

w najgorszym wypadku wymiana przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...